Yanılmaz; Elazığ Marka Şehir Olacak

Mücahit Yanılmaz, Elazığ'ın marka şehir olacağını ifade etti

Yanılmaz; Elazığ Marka Şehir Olacak Siyaset
Seçim çalışmaları kapsamında Gümüşkavak Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Elazığ'ın marka şehir olacağını ifade etti.
 
Hemşehrilerinin yoğun ilgisi ve havai fişek gösterileri eşliğinde Gümüşkavak'ta karşılanan AK Parti Adayı Yanılmaz, şehrin her mahallesinde AK Parti'ye olan desteğin arttığını söyledi.
 
Yerel seçimlerde sandıklardan birinci parti çıkacaklarını ifade eden AK Parti İl Başkanı Ejder Açıkkapı açıklamasında şunları söyledi: "Hemşehrilerimiz 30 Mart'ta öyle bir ses verecek ki bu ses Türkiye'de yankılanacak. Bütün mahallelerimizde, belde ve ilçelerimizde biz bu gür sedayı duyuyoruz."
 
Rutin bir belediyecilik yapmayacaklarını, yol, kaldırım gibi hizmetlerin asli görev olduğunu ifade eden AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz ise açıklamasında şunları kaydetti:"Kaldırımı olmayan bir sokağımız, parkı bulunmayan mahallemiz kalmayacak. Bu yeter mi tabiî ki yetmez, bir şehri ayakta tutabilmek, büyütmek ve geliştirmek için bunlar yetmez. Şehirde sanayi artmazsa, üretim ve yatırım olmazsa gelişme kaydedemezsiniz. Üretim, sanayi ve yatırım artarsa istihdam alanları gelişir ve işsizlik önemli oranda İlimizde önemli misafirler ağırladık, THY Teknik AŞ Genel Müdürü, Stratejik AŞ Genel Müdürü, Havelsan AŞ Genel Müdürü, Uçak Galeri AŞ Genel Müdürü, Uçak Koltukları AŞ, Ulaştırma Bakanlığı Danışmanları, Başbakanımızın Danışmanları ilimize geldiler ve şehrimizde gelecek yatırımlarını birlikte istişare Elazığ'a yatırım yapmak için artık herkes sıraya girecek, yeni istihdam alanlarıyla aziz diyarımız kalkınacak. Çözüm Planlarımızın birincisi ülke çapında yankı buldu, ikincisini ise önümüzdeki hafta açıklanacak. 
 
GÜMÜŞKAVAK MAHALLESİ'NİN SORUNLARINI BİLİYORUM
 
Şorşor Deresi'nin yeniden ıslahı için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın mitingde açıklamalarda bulunduğunu ifade eden AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, sözlerini şu şekilde sürdürdü.
 
"Kıymetli Başbakanımız Şorşor deresiyle ilgili Elazığ mitinginde açıklamalarda bulundu. Başbakanımızın ağzından çıkan her şey muhakkak ki yerine getirilir. Biz de 30 Mart'tan sonra şorşor deresinin ıslahı için kolları sıvayacağız. Gümüşkavak Mahallemizin kıymetli sakinleri buradan size söz veriyorum; Başbakanımızın ağzından çıkan ifadeyi yere düşürmeden bunun çalışmalarını hızlı bir şekilde yapacağız."

KENTSEL DÖNÜŞÜMLE GÜMÜŞKAVAK’IN İMARI GÖZDEN GEÇİRİLECEK
 
Kentsel Dönüşümle Gümüşkavak Mahallesi'nde imarın yeniden gözden geçirileceğini ifade eden AK Parti Adayı Yanılmaz, sözlerini şöyle tamamladı: "Gümüşkavak'ın imar problemi çözülecek ve imarsız hiçbir yer kalmayacak. Önce imar işlemleri bitecek sonrasında kanalizasyon çalışmaları tamamlanacak. Gümüşkavak şehrin en cazip bölgelerinden biri olacak.
 
YANILMAZ'DAN GENÇLİK 23'E ZİYARET
 
AK Parti Adayı Mücahit Yanılmaz'ın bir sonraki durağı Gençlik 23 taraftar grubu oldu. “Elazığ Yanılmaz - Mücahit Yanılmaz” sloganları ile karşılanan Yanılmaz, 'Elazığspor şehrimizin en büyük marka değerlerinden Süper Lig'de mücadele eden ve son haftalarda aldığı başarılı sonuçlarla göz dolduran Elazığsporun bundan sonraki süreçte de başarı grafiğini yükselteceğine inandığını belirten Yanılmaz, takımın yanında yer Gençlik 23 taraftar grubu sözcüsü Ferhat Çiçek, Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz'ın göreve gelmesi halinde Elazığspor’a gereken desteği sunacağına inandığını belirterek, ziyaret dolayısıyla kendisine teşekkür etti.
 
YANILMAZ ÇARSANCAKLILARLA BİR ARAYA GELDİ
 
AK Parti Adayı Mücahit Yanılmaz son olarak Çarsancaklılar Derneği'ne giderek Dernek Başkanı İbrahim Kuzu ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldi.
 
Sivil Toplum Kuruluşlarını önemsediğini ve kendileriyle her zaman istişare içinde olacağını belirten Yanılmaz, Elazığ'ın 30 Mart'tan sonra gelişen ve kalkınan bir kent hüviyetine kavuşacağını söyledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...