MHP Ağın Seçim İletişim Merkezi Açıldı

MHP Ağın Seçim İletişim Merkezi Düzenlenen Törenle Açıldı

MHP Ağın Seçim İletişim Merkezi Açıldı Siyaset
30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere yönelik çalışmalarını sürdüren Partimiz, Ağın İlçesi’nde Seçim İletişim Merkezi’nin açılışını  MHP Ağın İlçe Teşkilatı tarafından tertiplenen açılış törenine, MHK Üyesi Av. Veysel Esen, MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir, Merkez İlçe Başkanı Av. Abdulvahap Erdem, Milliyetçi Hareket Partisi 21.Dönem Milletvekili Mustafa Gül, MYK eski Üyesi Yavuz Temizer ve çok sayıda davetli katıldı.
 
Törende ilk olarak, Milliyetçi Hareket Partisi Ağın Belediye Meclis Üyesi Adayları ile Genel Meclis Üyesi adayları tanıtıldı. Törenin açılış konuşmasını yapan MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir, Ağın’ın yapılmayan köprüsü ile kapatılan fabrikaları ile ve verdiği göç ile tanınır hale geldiğini kaydederek, tüm bu olumsuzlukların AKP iktidarı ile birlikte başladığını belirtti ve “İktidar Ağın’ı kaderine terk etmiştir” dedi.
 
Daha sonra söz alan Milliyetçi Hareket Partisi 21.Dönem Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Gül, Milletvekilliği döneminde Ağın’a yaptığı hizmetler hakkında bilgiler verdi.
 
Ağın’da resmi kurumların birer birer kapatıldığını belirten ve “Neredebu 4 AKP Milletvekili” dedi.  Ağın Köprüsü’nün içinde kanayan bir yara olduğunu kaydeden Gül, “Herkes o köprü için kimin mücadele verdiğini çok iyi biliyor” dedi. 
 
Ardından kürsüye gelen MHP Elazığ Belediyesi 1.Sıra Meclis Üyesi Adayı H.Behçet Susmaz, Ağın Belediye Başkan Adayı Yılmaz Serttaş’a kefil olduğunu kaydederek, Serttaş’ın Ağınlılara layık bir kişi olduğunu söyledi ve Ağın’a büyük hizmetler getireceğini belirtti.
 
Daha sonra söz alan Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Av. Veysel Esen, Ağın Teşkilatı ve Belediye Başkan Adayı Yılmaz Serttaş’ın seçimlere yönelik ciddi hazırlıklar yaptığını kaydederken, Ağın’ın kararını verdiğini ve Milliyetçi Hareket Partisi’nde buluştuğunu söyledi.
 
Son olarak kürsüye çıkan Milliyetçi Hareket Partisi Ağın Belediye Başkan Adayı Yılmaz Serttaş, göreve gelmesi halinde hizmette hep beraber olacaklarını ve kararı birlikte vereceklerini söyledi. Ağın’ı yeniden ayağa kaldıracaklarını ifade eden Serttaş, Ağın’ın tüm resmi kurumlarının kapatıldığını, Ağın’da 3000 dönümden fazla hazine arazisi, Belediye Lojmanları, Adliye Lojmanları ve Belediye dükkânlarının atıldığını ve bunun karşılığında yerine bir dikili taş konulmadığını belirtti ve Ağın’ın büyük bir köye dönüştürüldüğünü söyledi.
 
Daha sonra ise törenle Ağın Seçim İletişim Merkezi’nin açılışı yapılırken, açılış kurdelesini Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Av. Veysel Esen kesti.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom