Olgunlar Mahallesi Yanılmaz Dedi

Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Yanılmaz Olgunlar Mahallesinde

Olgunlar Mahallesi Yanılmaz Dedi Siyaset
Yerel seçimlere yirmi gün gibi kısa bir süre kala çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdüren ve hergün beş mahallede genişletilmiş toplantılara katılan AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Olgunlar Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.
 
Olgunlar Mahallesi'nde adeta miting havasında geçen toplantıda bir konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Ejder Açıkkapı şunları söyledi:"Zorlu bir süreçten geçiyoruz, Başbakanımız ve AK Parti üzerinde oynanan tuzaklara sizlerin aldırış etmeyeceğini biliyoruz. Dünya Lideri Başbakanımızın 
mitingine katıldınız ve orayı tıklım tıklım doldurarak Elazığ'ın sesini Türkiye'ye ve tüm dünyaya duyurdunuz".
 
Olgunlar Mahallesi'nin AK Parti'nin kalesi olduğunu dile getiren AK Parti Milletvekili Sermin Balık ise şunları söyledi:"Belediye Başkanımız gerçekleştireceği çalışmalarla şehrimizin çehresini değiştirecek. Tüm mahallelerimizde eşit hizmet anlayışını taşıyacak olan Başkan Adayımız Mücahit 
Yanılmaz’la şehrimiz hizmete doyacak."
 
Yerel seçimlerde AK Parti'nin sandıklarda birinci parti çıkacağını söyleyen AK Parti Milletvekili Faruk Septioğlu ise "30 Mart'ta Başkan Adayımız Mücahit Yanılmaz bu bayrağı devralacak ve sizlere hizmet edecek. Bizler de başkanımızın yanında yer alacağız ve memleketimize gelecek tüm yatırımların 
destekçisi olacağız" dedi.
 
OLGUNLAR GENÇLİĞİ'NDEN YANILMAZ MARŞI
 
Mahalle gençleri tarafından meşaleler ve havai fişek gösterileri ile karşılanan AK Parti Adayı Mücahit Yanılmaz burada bir sürprizle daha karşılaştı. Gençler Mücahit Yanılmaz için marş seslendirdi. 
 
Yanılmaz ise gençlerin seslendirdiği marş karşısında duygu dolu anlar yaşadı.
 
YANILMAZ: OLGUNLAR MAHALLESİ'NDEKİ COŞKUYA HAYRAN KALDIM
 
Olgunlar Mahallesi'nde oldukça kalabalık bir topluluğun katıldığı programda konuşan AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, "İşte Elazığ tek ses olmuş ve AK Parti diyor biz size ne kadar hizmet etsek azdır" diyerek şunları söyledi:
 
"Yerel seçimlere doğru adım adım yaklaşıyor ve her gün beş mahallemizde programlara katılıyoruz. Ne kadar mutlu olduğumuzu ve gurur duyduğumuzu bilmenizi isterim. Üniversite yıllarımızda bu mahallemizde kıymetli büyüğümüz Ali Rıza Keskin ağabeyimiz bizlere önderlik etti ve kendisiyle birçok çalışmaya katıldık. Bugünlere gelişimizde yetmişli yıllarda MTTB, MGV, AKINCILAR derneğindeki hocalarımızın hakkı var. Ve yine değerli büyüğümüz, merhum Halit Hocamızın huzurunda gördüğümüz eğitimleri unutmak mümkün değil. İşte o eğitimlerin sayesinde biz bugün buralara geldik. Hemşehrilerimizden toplanan vergilerle öyle yatırımlar yapacağız ki, hem son teknoloji uygulanacak hem de adından söz ettiren çözüm planları olacak.
 
En konforlu ve lüks otobüslerle vatandaşımız ulaşımını sağlayacak. ELBÜS'ler sayesinde tek bilet uygulaması getireceğiz ve bu da 30 Mart'tan sonra hayata geçecek.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom