'Elazığ Çocuğunu Mahkum Ettiler'

MHP Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban Gümüşkavak Mahallesinde

'Elazığ Çocuğunu Mahkum Ettiler' Siyaset
30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere yönelik ziyaretlerini sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, Gümüşkavak Mahallesi’ne adeta çıkarma yaptı.
 
Gümüşkavak Mahallesi’nde Meydan Toplantısı, Ev Toplantısı ve Kahvehane toplantısı düzenleyen Bilal Çoban, Mahalle sakinlerinin yakın ilgisiyle karşılaştı. Mahalledeki ilk toplantısını bir kahvehanede yapmak isteyen ancak mekân kalabalığı kaldırmadığı için programını Meydan toplantısına 
dönüştüren Çoban, burada yaptığı değerlendirmede İnsanların oy verdikleri siyasi partiyi gizlemek zorunda kaldıklarını belirterek, “Verin oyunuzu Bilal Çoban’a ve 40 yıl boyunca övüne övüne konuşun” dedi.
 
Devlet’in Elazığ’ı terk ettiğini vurgulayan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, Elazığ’da fabrikaların kapandığını ve Bölge Müdürlüklerinin küçültüldüğünü kaydetti. Elazığ’da gençliğin güvenlikçilik ve temizlikçiliğe mahkûm edildiğini kaydeden gençliğin başka seçeneğinin kalmadığını söyledi ve “Türkiye’nin en fazla Güvenlik ve Temizlikçisi Elazığ’da” dedi.
 
Daha sonra Gümüşkavak Mahallesi’nde Mahalle Muhtarı ile birlikte bir ev toplantısına katılan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, projeleri hakkında bilgiler verdi. 
 
Ardından, yine Gümüşkavak Mahallesi’nde Yeşiltepe Mevkii’nde düzenlenen bir diğer toplantıya iştirak eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, sandık önünde İnsanların bu şehirden memnun musun sorusuna “Evet” yanıtını verdikçe, içecek su bulamadıklarını, yürüyecek kaldırım bulamadıklarını belirtti.
 
 “Evet” yanıtını veren insanların seçimlerden sonra 5 yıl boyunca sürekli durumlarından şikâyet ettiklerini ama sandıkta yanlış tercih yapmaya devam ettiklerini ifade eden Çoban, herkesin o an iyi düşünmesi gerektiğini belirtti.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom