'Kentsel Dönüşüm Hayata Geçirilecek'

Mücahit Yanılmaz, Ulukent Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi

'Kentsel Dönüşüm Hayata Geçirilecek' Siyaset
Yerel seçimler öncesi şehrin tüm mahallelerinde hemşehrileriyle bir araya gelen AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Ulukent Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.
 
Elazığ'a hizmet bizim sevdamız diyen Yanılmaz, Ulukent Mahallesi'nde coşkulu bir şekilde karşılandı.
 
Seçimler öncesi şehrin tüm mahallelerinde çalışmaların artarak sürdüğünü ifade eden AK Parti İl Başkanı Ejder Açıkkapı; "Gün Başbakanımızın yanında yer alma ve Belediye Başkan Adayımız Mücahit Yanılmaz'a destek olma günüdür. Bu seçimler normal bir seçim olmaktan çıkmıştır, partimiz üzerinde oynanan oyunlara milletimiz sandıklardan ders verecektir" dedi.
 
Geçmişte belediyecilik tecrübesi olan Mücahit Yanılmaz'ın şehre güzel hizmetler sunacağını ifade eden AK Parti Milletvekili Faruk Septioğlu da, açıklamasında şunları söyledi:
 
"Biz inanıyoruz ki Başkanımız hayırlı hizmetlere imza atacak. AK Partimiz şehrimize gereken yatırımları sağladı. Havalimanından, doğalgaza, Bölge Hastanesi’nden yurtlara kadar birçok hizmet aziz diyarımıza geldi. Bin kişilik yeni bir yurt yapımı için geçtiğimiz günlerde Bakanımızla görüştük, bu yurdumuzu da şehrimize kazandıracağız."
 
Kimsenin inancına, mezhebine, diline, dinine bakmaksızın hizmet sunacaklarını ifade eden AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz ise şunları belirtti:
 
"Tüm hemşehrilerimizle birlikte ortak aklı oluşturarak kalkınan ve gelişen bir şehri inşa edeceğiz. 30 Mart sonrası göreve geldiğimiz zaman yeniden Ulukent Mahallesi’ne geleceğiz mahallemizin sorunlarını yerinde tespit ederek çözüme kavuşturacağız. Muhtarımızın bize sunduğu dosyadaki sorunlar, göreceksiniz bir bir çözüme kavuşacak. Yol, kaldırım, park alanları gibi sorunlar olmayacak çok daha farklı projeleri sizlere sunacağız ve tüm adımlarımızı Milletvekillerimizle birlikte atacağız."
 
KENTSEL DÖNÜŞÜM UYGULAMAYA GEÇECEK
Şehrimiz için önem arz eden Kentsel Dönüşüm’ün bir an önce hayata geçirileceğini kaydeden AK Parti Adayı Yanılmaz sözlerine şu şekilde devam etti: "Göreve seçilmemiz halinde Elazığımız için önem arz eden Kentsel Dönüşüm’ün hızlı bir şekilde hayata geçeceğini buradan ifade etmek istiyorum. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğümüzle birlikte ortak hareket edeceğiz ve 30 Mart'tan sonra kollarımızı sıvayacağız."
 
BAŞKAN YARDIMCIMIZ MUHTARLARIMIZIN SORUNLARINI DİNLEYECEK
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, "göreve seçilmesi halinde belediye başkan yardımcılarından birinin mahalle muhtarlarının sorunlarını dinleyeceğini ve kendileriyle belirli aralıklarda toplantılar yapacağını ifade etti.
 
Marka Şehir Elazığ için çözüm planlarının ikinci sunumunu Çarşamba günü yapacaklarını belirten AK Parti Adayı Mücahit Yanılmaz, İmar, Kentsel Dönüşüm, Çevre ve Altyapı ile ilgili değerlendirmelerde bulunacağını söyledi. Çözüm Planları içerisinde yapamayacaklarını hemşehrilerine sunmayacaklarını belirten Yanılmaz, 30 Mart sonrası çözüm planlarının bir bir uygulanacağını söyledi.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom