EBMC'den Emniyet Müdürü İşlek'e Ziyaret

EBMC'den Emniyet Müdürü İşlek'e Hayırlı Olsun Ziyareti

EBMC'den Emniyet Müdürü İşlek'e Ziyaret Güncel
Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti, 10 Ocak 2014 tarihinde makamına atanan Elazığ Emniyet Müdürü Nihat İşlek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 
Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı M. Nafiz Koca ve yönetim kurulu üyeleri, Elazığ Emniyet Müdürü Nihat İşlek’i makamında ziyaret ederek Elazığ’daki görevinin hayırlı olması temennisinde bulundular.
 
Ziyaretin seçim dönemindeki gündem yoğunluğundan kaynaklanan gecikmiş bir ziyaret olduğunu söyleyen Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Nafiz Koca; toplumsal faaliyetlerde emniyetle her zaman yakın ilişkiler içerisinde olduklarını ve yol gösterici olmak adına bundan sonra da bu yakınlığın süreceğini söyledi.
 
EBMC’nin faaliyetlerini yakından takip ederek takdir ettiklerini söyleyen Elazığ Emniyet Müdürü Nihat İşlek ise; Elazığ’ın emniyet ve asayişi için sivil toplum kuruluşları ile yakın ilişkiler içerisinde olacaklarına dikkat çekerek, Elazığ’ın sorunlarını daha yakından bildikleri için basın mensupları ve gazetecilerle sürekli fikir teatisinde bulunacaklarını vurguladı.  
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom