'Yanılmaz'la Elazığ'a Hizmet Yağacak'

Yanılmaz, Cumhuriyet Mahallesi Seçim İletişim Merkezi'nin açılışına katıldı

'Yanılmaz'la Elazığ'a Hizmet Yağacak' Siyaset
Şehrin genelinde seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Cumhuriyet Mahallesi Seçim İletişim Merkezi’nin açılışına katıldı.
 
İl Danışma Meclis Toplantısı’na katılmak üzere ilimizde bulunan İstanbul Milletvekili ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati, Ankara Milletvekili ve Elazığ Koordinatör Milletvekili Tülay Selamoğlu, Elazığ Milletvekilleri Zülfü Demirbağ, Av. Şuay Alpay, Faruk Septioğlu ile Sermin Balık Cumhuriyet Mahallesi Seçim İletişim Merkezi’nin açılışında hemşehrilerimizle bir araya geldi.
 
Teşkilat Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati, Elazığ'ın Başbakan’a gösterdiği sevgi selinin dillere destan olduğunu ifade ederek, 30 Mart'ta AK Parti'nin oy oranını önemli ölçüde arttıracağını kaydetti.
 
Yerel seçim çalışmalarını her akşam farklı bir mahallede sürdürdüklerini belirten AK Parti İl Başkanı Ejder Açıkkapı da açıklamasında şunları söyledi:"Bugün kalkınan, gelişen lider ülke Türkiye'nin mimarı Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan üzerinde oynanan oyunlara sizler aldırış etmemektesiniz ve bu zihniyetteki insanlara gereken dersi de sandıklarda vereceksiniz."
 
Bizleri yürekleriyle ısıtan ve güç veren Elazığlıları en kalbi muhabbetlerle selamlıyorum diyen AK Parti İstanbul Milletvekili ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati ise şunları söyledi: "Başbakanımız Elazığımızla gurur duyuyor, öyle bir miting yaptınız ki ülkemizin dört bir tarafından duyuldu. Ve siz öyle bir coşku yaşattınız ki herkes AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan dedi. 30 Mart'ta şehrin bir evladı, sizlerin kardeşi, belediyeciliği çok iyi bilen Mücahit Yanılmaz Belediye Başkanlığı makamına gelecek. Mücahit Yanılmaz'ın hizmette sınır tanımayacağına inanıyor ve Elazığlılara güveniyorum"
Elazığ'ın tüm mahallelerinde aynı coşkuyla karşılandıklarını belirten AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz ise şunları dile getirdi:" Yerel seçimler öncesi çalışmalarımızı yoğun bir tempoda sürdürüyoruz. Cumhuriyet Mahallesi Seçim İletişim Merkezi açılışında siz kıymetli hemşehrilerimizle bir aradayız. 30 Mart akşamı sonuçlar açıklandığı anda buraların adeta bir bayram yerine döneceğine inanıyorum. Hangi mahallemize gidiyorsak karşımızda rakip yok, her mahallemiz en yüksek oy oranını biz alacağız diye çalışıyor. Seçimlere kısa bir süre kaldı, bizler çözüm planlarımızı açıklıyoruz ve açıkladığımız bu çözüm planları şehirde bir sinerji oluşturdu. 
 
Konuşmaların ardından Cumhuriyet Mahallesi Seçim İletişim Merkezi'nin açılışı gerçekleştirildi.

YANILMAZ, KURUM ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
 
Mahallelerde düzenlenen geniş katılımlı toplantıların yanı sıra kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret eden AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Devlet Demiryolları İşletmesi’ni ziyaret etti. Burada çalışan personelle tek tek görüşen ve çalışmalarında kolaylıklar dileyen Yanılmaz, 30 Mart sonrası çözüm planlarıyla şehrin görünümünü değiştireceklerini kaydetti.
 
AK Parti Adayı Mücahit Yanılmaz daha sonra Türk Ulaşım Sen Elazığ Şube Başkanı Resul Korkmaz'ı makamında ziyaret etti. Sendika binasında gerçekleşen ziyarette Yanılmaz, Türk Ulaşım Sen Şube Başkanı Korkmaz ile bir süre sohbet etti.
 
YANILMAZ:"KAPALI ÇARŞI’YI PRESTİJLİ BİR MEKÂN YAPACAĞIZ"
 
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz seçim çalışmalarını Kapalı Çarşı esnaf ziyaretiyle sürdürdü.
 
Kapalı Çarşı esnafını tek tek gezen ve sıkıntılarını dinleyen Yanılmaz, "Elazığ'a hizmet aşkıyla çıktığımız bu yolda hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz ve kendilerine kulak veriyoruz dedi.
 
Kapalı Çarşı esnafı “Allah Başbakanımızı ve sizleri başımızdan eksik etmesin” diyerek Başkan Adayı Yanılmaz'a destek verdi.
 
Şehrin en güzel çarşılarından olan Kapalı Çarşı esnafını ziyaret ettiğini belirten Yanılmaz, 30 Mart sonrası Kapalı Çarşı ile ilgili ciddi çalışmalar yapacaklarını söyledi. Dernek Başkanı ile bir araya gelip yapılması gerekenleri konuştuklarını da ifade eden Yanılmaz, yapacakları düzenlemelerle Kapalı Çarşı'yı prestijli bir mekan haline getireceklerini ve çarşıyı gezen vatandaşın huzur içinde alışverişini yapacağını vurguladı. Yanılmaz, çarşının etrafını da yeniden düzenleyerek giriş ve çıkışların rahat bir hale gelmesi için gerekli tedbirleri alacaklarını kaydetti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom