Çoban Esnafların Şikayetlerini Dinledi

Doç. Dr. Bilal Çoban temaslarına hızla devam ediyor

Çoban Esnafların Şikayetlerini Dinledi Siyaset
“Yeniden Elazığ” sloganıyla Elazığ’ı karış karış gezen Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere kısa bir zaman kala temaslarına hızla devam ediyor.
 
Çoban, bu kapsamda Cem Evi ve Bankalar Caddesi esnaflarını ziyaret ederken, Sürsürü Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesi’nde ise düzenlenen site toplantılarına iştirak etti.
 
İlk olarak Cem Evi’ni ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, burada yaptığı değerlendirmede, göreve gelmeleri durumunda 5 yıllık görev süresince yapacakları hizmetlerin ardından bir sonraki seçim sürecinde 2019 yılında yapacakları tek bir miting ile tekrar aday olacaklarını ve vatandaşların da yaptıkları hizmetleri görerek, kendilerini yeniden göreve getireceğini söyledi.
 
Elazığ Cem Kültür Merkezi Derneği Başkanı Cafer Yeşil ise, yaptığı değerlendirmede ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirirken, Bilal Çoban’a başarılar diledi.
 
Daha sonra Bankalar Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, esnaflardan bolca şikayet dinlerken, esnaflar genelde Belediye’nin çalışmadığı yönünde ifadelerde bulundular.
 
Ardından Sürsürü Mahallesi’nde bulunan Ünal Sitesi’nde düzenlenen Site toplantısına iştirak eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, burada yaptığı konuşmada, vatandaşların içemedikleri su için artık inat ederek fatura ödemek istemediklerini kaydetti.
 
Geçmişteki süreçte Elazığ’da farklı Belediye Başkanlarının farklı belediyecilik modellerini uyguladığını ve bu modellerde de ihtiyaçlara göre Altyapı, Bulvar ve Çevre Yolları ile insan odaklı çalışmalar yapıldığını ifade eden Çoban, kendisinin ise park-bahçe, çiçek-böcek gibi çalışmalardan ziyade, uzun bir hazırlığın sonucunda sorunları tespit ederek 400 proje hazırladığını ve göreve gelmesi durumunda bu projeleri hayata geçireceğini belirtti.
 
Günün son durağında ise Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Bahçeşehir Sitesi’nde düzenlenen Site toplantısına katılan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban,  Elazığ’ın 2034 yılında kuruluşunun 200. Yılını kutlayacağını ve bu sürecin kendilerinin stratejik öngörüleri ile şekillenmesini istediklerini belirtti.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom