'Hak Etmeyen Belediye'ye Giremez'

Yerel Seçim Çalışmalarını Sürdüren Hamza Sorgucu Gümüşkavak'ta

'Hak Etmeyen Belediye'ye Giremez' Siyaset
Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ belediye başkan adayı Hamza Sorgucu Yerel Seçim çalışmaları kapsamında bugün Gümüşkavak mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Sorgucu artık Elazığ’ın Kaybedicek bir 5 yılı’nın daha olmadığını şehrin doğusunun sanki bu Şehrin mahallesi değil başka bir şehirin mahallesi gibi göründüğünü belirtti. Sorgucu bu şehir de çicek ekerek insanlara hizmet ettim denilmez. Sorgucu tüm sorunlarla ilgileneceğim ilk başda başkan olursam imar sorununu gidereceğim sizin mahallenizin yanından güney çevre yolu geçiyor bu yol yapımında sizlere yapılan haksızlığının
farkındayım. Ben bu haksızlıkları gördüğüm için belediye başkanlığına talip oldum. Diğer partilerin başkan adaylarının yanında devamlı rantcıları görüyorum ben Elazığ’daki rantcıları iyi tanırım. Benim yanıma gelemezler. Sizlerin hakkını halkımın hakkını gözetmek kollamak için adayım. Sorgucu belediye de çalısan gözüken fakat sadece bankamatik çalısanları olduğunu kendisinin yönetime gelmesi halinde hak edenin yanında beraber çalışacaklarını hak etmiyenin belediyenin kapısından içeri dahi giremeyeceğini söyledi.
 
Günün kalan kısmında ise Çarsı esnafıyla bir araya gelen Hamza Sorgucu kendisininde esnaf olduğunu esnafların göreve gelmeleri durumunda esnafın sorunlarıyla yakından ilgineleceğini söyledi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom