Elazığ'lı Şehit Son Yolculuğuna Uğurlandı

Tunceli'de Şehit Düşen Ahmet Küçüktağ Son Yolculuğuna Uğurlandı

Elazığ'lı Şehit Son Yolculuğuna Uğurlandı Güncel
Gezi Parkıyla başlayan eylemlerde yaralanmasından 269 gün sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan için dün Tunceli'de bir grubun yaptığı gösterilere polis müdahale etmişti. Müdahale sırasında görevli olan 30 yaşındaki 3,5 yıllık polis memuru Ahmet Küçüktağ, rahatsızlanarak kaldırıldığı hastanede kalp pili takılmasına rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştu.

Küçüktağ'ın 8 aylık evli ve 3,5 yıllık polis memuru olduğu öğrenilirken, Şehit için Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü'nde tören düzenlendi. Elazığlı şehidin şark hizmeti dolmasına rağmen gönüllü olarak 1,5 yıldır Tunceli'de çalıştığı öğrenildi.

Caneza törenine; Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak, Tunceli Valisi Hakan Yusuf Güner, 8. Kolordu Komutanı Korgeneral Orhan Akbaş, Elazığ İl Emniyet Müdürü Nihat İşlek, Tunceli İl Emniyet Müdürü Hayati Yılmaz, Elazığ ve Tunceli'den Emniyet Mensupları, Şehit polisin arkadaşları, ailesi ve 8 ay önce evlendiği öğrenilen eşi Gülşah Küçüktağ katıldı. Törenden önce Bakan Güllüce ve protokol üyeleri şehit yakınlarının yanına giderek başsağlığı diledi. 

Harput Mezarlığına götürülen şehidin naaşı dualarla son yolculuğuna uğurlandı.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom