Çoban; Elazığ Hızla Küçülüyor

Doç. Dr. Bilal Çoban Atapark ve Can Düğün Salonunda Vatandaşlarla Buluştu

Çoban; Elazığ Hızla Küçülüyor Siyaset
Yerel Seçimlere “Yeniden Elazığ” sloganı ile start veren ve Elazığ’da 40 mahalleye 400 proje hazırlayan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
 
Seçimlere kısa bir zaman kala yoğun bir tempoyla hazırlıklarını sürdüren Çoban, yaklaşık 1500 kişinin iştirak ettiği toplantıda Atapark’ta vatandaşlarla bir araya geldi.
 
Şehrin, her mahallesine, her caddesine ve her sokağına hâkim olarak yola çıktıklarını ve çok iyi bir hazırlık yaptıklarını kaydeden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, şehri kimin bu hale getirdiğini sorgulamadıklarını ve sorgulamayacaklarını, sadece önlerine bakarak problemleri çözeceklerini söyledi.
 
Hazırladıkları 400 projenin şehrin tüm sorunlarını çözeceğini ancak bunların yanı sıra, kendilerinden önce yapılması gereken ancak yapılmayanları da tamamlayacaklarını kaydeden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, Devlet’in Elazığ’dan elini ayağını çekmesinin göstergesinin, ilimize ilk görev yeri olarak atanan bürokratlar olduğunu ve Elazığ’ın hızla küçüldüğünü belirtti.
 
Daha sonra ise Can Düğün Salonu’nda düzenlenen ve kalabalık bir vatandaş topluluğunun iştirak ettiği toplantıya katıldı. Amaçlarının, sandıktan önce seçimi kazanmak olduğunu ve bu hedef doğrultusunda ilerlediklerini kaydeden Çoban, “Sandıktan önce, kazanacaksak Elazığ çocuğunun beyninde-zihninde kazanacağız” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...