Yanılmaz; Elazığ Çok Gelişecek

Mücahit Yanılmaz Çayda Çıra Mahallesi Sakinleriyle Buluştu

Yanılmaz; Elazığ Çok Gelişecek Siyaset
Her gün beş ayrı mahallede seçim çalışmalarını sürdüren ve geniş katılımlı toplantılarla hemşehrileriyle bir araya gelen AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Çayda Çıra Mahalle sakinlerine hitap etti.
 
Soğuk havaya rağmen kalabalık bir topluluğun katıldığı toplantıda AK Parti Adayı Yanılmaz, Üniversite içerisinden geçen yolun 30 Mart'tan sonra tamamlanacağı müjdesini verdi.
 
Elazığ'a hizmet için yola çıktıklarını ve şehrin sorunlarını bildiğini ifade eden AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz konuşmasında şunları ifade etti: "En önemli problemlerinizden biri üniversite içinden gelen yolun bir an önce açılmasıdır. Rektörümüzle görüştük 30 Mart'tan sonra ilk yapacağımız icraatlardan biri üniversitenin içinden geçen yolu tamamlayarak sizlerin rahat ulaşımını temin etmek olacak. 
 
TOKİ'yi ilgilendiren en önemli konulardan biri de kuzey çevre yoludur. Kuzey çevre yolunu Çevre ve Şehircilik Bakanlığıyla birlikte yapacağız. Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde projesi hazırlandı ve bitti 30 Mart'tan sonra yapımına başlanacak. Kuzey çevre yolunu bitirdikten sonra kuzey imar yolunu yapacağız. Kuzey çevre yoluyla kuzey imar yolu arasındaki ana arterler arasındaki yol bağlantılarını yapacağız. Akabinde kuzey imar yoluyla Malatya arasındaki ana arter bağlantıları da tamamlanacak. 
 
Bunların hepsini topladığımızda gökyüzünden Elazığ’a baktığımızda güneyiyle - kuzeyiyle, batısıyla - doğusuyla ve merkezindeki ana arter bağlantılarıyla birbirine bağlanmış, bir hemşerimiz bir yerden bir yere gittiğinde rahat ve modern yollarda ulaşımını sağlayacak. Memur - Sen TOKİ konutlarında oturan siz kardeşlerim trafiğe girmeden ana arterlerden çok rahatlıkla istediğiniz yere ulaşacaksınız.
 
TOKİ konutlarımızın yakınında yapacağımız büyük bir park alanı olacak. Bu park alanında çocuklarımız için oyun alanları, kaydıraklar, dinlenme yerleri olacak, büyüklerimiz ağaçların altında oturacak, dinlenecekler. Hanım kardeşlerimiz, büyüklerimiz, çocuklarını götürüp orada oynatacak. Onların güvenliğini huzurunu da belediyemizin oraya tayin etmiş olduğu üniformalı özel güvenlik elemanları temin edecek ve siz huzur içinde dinleneceksiniz.
 
Elazığımıza ne kadar hizmet etsek azdır ama hizmet edebilmek için öncelikle büyük düşünüp büyük adımlar atmak lazım. Onun için Elazığ’ın mücavir alanlarıyla ilgili çevre planı yapılmış Çevre ve şehircilik bakanlığına gitmiş tam onayda iken oraya müdahale ettik. Yeni çevre planı Elazığ’ı büyütecek, geliştirecek ve Elazığ'ın büyük şehir olmaya doğru adım adım giden planı olacak. 
 
YANILMAZ KARAKOÇANLILAR DERNEĞİ'NDE
 
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz'ın bir diğer durağı Karakoçan'lılar Derneği oldu. Dernek Başkanı Ayhan Ayaz ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya gelen Başkan Adayı Yanılmaz, bu şehri hep birlikte kalkındıracaklarını ifade etti.
 
Karakoçanlılar Dernek Başkanı Ayhan Ayaz yaptığı konuşmada şunları söyledi: "Seçimlere kısa bir süre kala gayretli bir şekilde çalışmaktasınız, seçimlerin huzur içinde geçmesini temenni ediyor, başarılar diliyoruz"
 
Karakoçanlı hemşehrilerimle bir arada bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden AK Parti Adayı Mücahit Yanılmaz ise açıklamasında şunları belirtti: "Elazığ'da şantiye belediyeciliğinin başlayacağı bir dönem olacak. Şehrimizi STK'larla ve tüm hemşehrilerimizle birlikte yöneteceğiz. Belediye bünyesinde Belediyeler Birliği kurulacak. İlçe ve beldelerimizle ortak çalışmalara imza atacağız. Şehre yapılan yatırımlar adil yapılacak hiçbir mahallemiz öksüz yetim muamelesi ile karşı karşıya gelmeyecek."

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom