Yanılmaz; Kalkınma Planlarımız Hazır

Yanılmaz Abdullahpaşa Mahallesi'nde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Yanılmaz; Kalkınma Planlarımız Hazır Siyaset
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz Abdullahpaşa Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.
 
Oldukça yoğun bir ilginin olduğu toplantıda vatandaşlara seslenen Yanılmaz, hemşehrilerinin mutluluğu için ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarını ve hizmette adil bir yönetim tarzını benimseyeceklerini ifade etti.
 
Her gün beş ayrı mahallede geniş katılımlı toplantılarla hemşehrileriyle bir araya gelen Yanılmaz, Çözüm Planlarıyla şehrin çehresinin değişeceğini ve projelerle Elazığ'ın marka şehir olacağını kaydetti.
 
Yerel seçimlerin normal bir seçim olmadığını mazlum coğrafyalarda yaşayan insanların bu seçimlere kilitlendiğini belirten AK Parti İl Başkanı Ejder Açıkkapı da konuşmasında şunları söyledi:
 
"Bugün Filistin'de, Suriye'de, Myanmar'daki müslümanlar Türkiye’deki seçimlere ve Başbakanımızın alacağı oy oranına bakıyorlar. Çünkü bugüne kadar ezilmiş olan milletler Türkiye’nin sahipliğine ihtiyaç duyuyor. Aynı şekilde Afrika ve Asya'daki Müslümanlar da Türkiye’nin büyük bir ülke olması için dua edip başbakanın zafere ulaşmasını bekliyor. Onlarda biliyorlar ki, Türkiye eski haline dönerse yine sahipsiz kalacaklar. Bu coğrafyadaki insanlara 30 Mart'ta bir daha haykıracağız: Siz yalnız değilsiniz, siz Başbakanımızla birlikte refaha ulaşacaksınız." 
 
Beş yıllık maddi ve manevi kalkınma planlarını yaptıklarını belirten AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz ise şunları söyledi:
 Elazığ doğusu - batısı, kuzeyi ve güneyiyle kalkınmış, gelişmiş bir il olacak. Kuzey Çevre Yolu’nu yapacağız. Malatya Baskil yol ayrımından başlayacak ve Şahinkaya'yı da içine alacak. Şahinkaya da mahallemiz olacak. 
 
Harput’un arkasından, Yurtbaşı’ndan Bingöl yoluna bağlanacak. Aynı şekilde kuzey imar yolunu yapacağız. Güney çevre yoluyla kuzey imar yolu, kuzey imar yoluyla şehir merkezi arasında bağlantı yolları yapacağız. Gökyüzünden baktığınızda Elazığ dört bir etrafı yollarla çevrili, modern bulvarlarla çevrili güzel bir şehir olmuş olacak.
 
ELBÜS İLE KONFORLU ULAŞIM SAĞLANACAK
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, ELBÜS ile konforlu ve rahat bir ulaşım sağlanacağını belirterek konuşmasına şu şekilde devam etti:
 
" Doğukent ile Hilalkent arasında ELBÜS otobüslerini devreye koyacağız. Bu otobüslerimiz devreye girdiğinde beş dakikada bir otobüs gelip hareket edecek. Tek bir biletle Doğukent’ten Hilalkent’e gitme imkânı elde edeceksiniz. 
 
Bunu hizmet olarak anlatıyorum ama aklı almayanlar var. Onların bunu kavrayabilmesi için ufuklarının geniş olması lazım. Onlar gelip Abdullahpaşa minibüs durağına gidiyorlar. Oradakilere diyorlar ki bakın eğer Mücahit Yanılmaz gelirse Doğukent ile Hilalkent arasında bir biletle gidilecek bu sizleri perişan edecek, sizler para kazanamayacaksınız deyip onların kalbine girmeye çalışıyorlar. 
 
Onlar bilmiyorlar ki Abdullahpaşa’da bulunan mahalle sakinleri ne kadar ufku açık ileri görüşlü ve arif insanlarsa aynı şekilde Abdullahpaşa minibüs durağındaki bütün kardeşlerimiz de ufku açık ileri görüşlü, bu tip yalanlara inanacak insanlar değillerdir.
 
Biz bir yere hizmeti götürürken başka bir esnaf kardeşimizi mağdur etmeyeceğiz. Minibüsçü kardeşimde, halk otobüsçülerimizde, esnaf kardeşimizde kazanacak. 
 
CİP BARAJI MESİRE ALANINI DEVRALACAĞIZ
Göreve gelmeleri halinde Cip Barajı Mesire alanını devralacaklarını ifade eden Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz sözlerini şöyle tamamladı:
 
"Ayrıca Cip Barajı’nı Devlet Su İşleri’nden devralıp piknik alanı yapacağız. Siz oraya ailenizle birlikte piknik yapmaya gideceksiniz. Bu alanlar tertemiz olacak ve oranın güvenliğini de belediye personelimiz sağlayacak. Sizlerin huzur içinde dinlenmeniz adına bizler çalışacağız."
 
BAŞKAN ADAYI YANILMAZ ABDULLAHPAŞA ESNAFINI GEZDİ
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz daha sonra Abdullahpaşa Mahallesi'nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Esnafları tek tek gezen ve hayırlı işler temennisinde bulunan Yanılmaz, "esnafın derdi bizim derdimizdir" dedi.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom