Yanılmaz'dan 18 Mart Mesajı

Mücahit Yanılmaz Çanakkale Zaferi'nin 99. Yıl Dönümünde Bir Mesaj Yayınladı

Yanılmaz'dan 18 Mart Mesajı Siyaset
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 99’uncu yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
 
"Türk milletinin, varlığına kasteden düşmana ibretlik ders verdiğini belirten Yanılmaz, On binlerce vatan evladının şehit olduğu büyük zaferin, aynı zamanda emperyalist güçlerin de tarihlerinde en büyük hezimetlerinden biri olmuştur" dedi.
 
Yanılmaz, 18 Mart Çanakkale Zaferi ile ilgili yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi:
"Çanakkale bir gurur abidesi olduğu kadar bir hüzün abidesidir. Memleketin dört bir yanından gelen gencecik kahramanlar, tek vücut, tek yürek halinde kenetlenerek gösterdikleri direnişle, inancın verdiği güçle adeta imkânsızı başarmışlar, kendilerinden kat kat büyük orduları dize getirmişlerdir.
 
Çanakkale'de verilen mücadele, birlik ve beraberliğimizin, bin yıllık kardeşliğimizin ve hiçbir gücün buna zarar veremeyeceğinin en açık kanıtıdır.
 
Çanakkale Deniz Zaferi'nin yıl dönümünde ve Şehitleri Anma Günü’nde Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, ebediyete intikal eden kahramanlarımızı ve vatanını canından aziz bilen tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum, Ruhları şad olsun"
 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom