'Belediye İlk Defa Halkın Olacak'

Çoban: 'Elazığ Belediyesi, İlk Defa Halkın Olacak'

'Belediye İlk Defa Halkın Olacak' Siyaset
Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere kısa bir zaman kala, çalışmalarını oldukça yoğun bir tempoda sürdürüyor.
 
Çoban, bu bağlamda Rüstempaşa Mahallesi’nde Seçim İletişim Merkezi açılışına katılırken, Olgunlar Mahallesi’nde Mutluay Düğün Salonu ve Sarayatik Mahallesi’nde düzenlenen açık hava toplantısında vatandaşlarla bir araya geldi.
 
İlk olarak Rüstempaşa Mahallesi’nde Seçim İletişim Merkezi açılışında konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, halkının adım adım Elazığ Belediyesi’ne yaklaştığını belirterek “Elazığ Belediyesi, ilk defa halkın olacak” dedi.
 
Elazığ halkının, artık hırsızlığa, yolsuzluğa, peşkeşe dur diyeceğini ifade eden Çoban, “Bu olay bir ideolojik eğilim değildir, bu olay siyasal organizasyon değildir, bu konjektürel bir yaklaşım değildir, bu Elazığ çocuğunun Elazığ Belediyesi’ni ve yönetimini ele geçirme mücadelesidir, 30 Mart bu mücadeleye sahne olacak ve Elazığ çocukları sandıktan çıkacak” dedi.
 
Ardından Olgunlar Mahallesi Mutluay Düğün Salonu’nda düzenlenen toplantıya katılan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, Elazığ’da elden giden Bölge Müdürlükleri, kapatılan işletmeler, kamu yatırımları bakımından, Devlet’in bu şehirden elini çektiğini düşündüklerini kaydederken, kendilerinin bu şehri kimin bu hale getirdiğini tartışmadıklarını ve sadece Elazığ’a neler yapabileceklerini planladıklarını söyledi.
 
Günün son durağında ise Sarayatik Mahallesi’nde düzenlenen açık hava toplantısına katılan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, günahın normalleştirildiği bu şehirde, “Çalıyor ama çalışıyor” denildiğini belirtti.
 
Peşkeşin her gün başka bir çeşidiyle karşı karşıya kaldıklarını ifade eden Çoban, “Daha biri kapanmadan, başka yaralar açılıyor bu şehirde, bıktık artık yeter” şeklinde konuştu.
 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom