Yanılmaz; Elazığ Cazibe Merkezi Olacak

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Yanılmaz; 'Elazığ Cazibe Merkezi Olacak'

Yanılmaz; Elazığ Cazibe Merkezi Olacak Siyaset
Yerel seçimlere kısa bir süre kala çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Karşıyaka Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.
 
Şehrin genelinde AK Parti'ye ve Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz'a olan teveccühün arttığını belirten AK Parti İl Başkanı Ejder Açıkkapı şunları söyledi: Önümüzde iki tercihimiz var, ya “eski Türkiye'ye geri dönüş, ya da büyük Türkiye'yi istiyoruz” diyeceğiz. 2002 yılından beri AK Parti rüştünü ispat ederek 12 yıl boyunca ülkemizi her alanda kalkındırdı. Biz yüz yıl sonrasının hesaplarını yapıyoruz. Bizden sonraki neslimizin bize beddua değil dua etmesi için çalışıyoruz."
 
Yerel seçimlerde sandıklardan birinci parti çıkacaklarını ve Mücahit Yanılmaz'ın iyi bir Belediye Başkanı olacağına inandıklarını belirten AK Parti Milletvekili Faruk Septioğlu ise şunları ifade etti:"Tecrübesi, bilgisi ve birikimiyle Belediye Başkan Adayımız Mücahit Yanılmaz güzel hizmetlere imza atacak. Bize düşen görev ne olursa olsun yapacağımızı belirtmek istiyorum. Her zaman başkanımızın yanında yer alacağız. Biz aziz milletimizin yanındayız, sizler emredeceksiniz bizler de yapacağız."
 
Karşıyaka Mahalle sakinlerinin miting havasına çevirdiği programda konuşan AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz da, 'Tasalanma Gadan Alam, Herkesin Bir Hesabı Varsa, Allah'ında Bir Hesabı Vardır' pankartı için mahalle sakinlerine teşekkür etti ve açıklamasında şunları söyledi:
"Karşıyaka Mahallemizde Kentsel Dönüşüm bir an önce uygulamaya geçerek, bu sayede mahallemiz güzelleşecek, gelişecek ve kalkınacak. Burada bulunan binaların yerine modern binalar inşa edilerek içerisinde sosyal donatılar, çocuk oyun grupları yer alacak. Güzel binalarda oturmak sizlerin de hakkıdır, göreve gelir gelmez sizlerin bu sorununu çözmek bizler için mutluluk olacak.
 
Şehrin tüm mahallelerinde gerçekleştireceğimiz hizmetlerle Elazığ bölgesinin cazibe merkezi konumuna yükselecek. Karşıyaka Mahallesi'nde oturan hemşehrimiz Malatya'ya gitmek istediğinde şehir trafiğine girmeden çevre yolundan rahatlıkla ulaşımını sağlayacak, tabi bunun için de çevre yolu bağlantı yollarını tamamlayacağız.
 
Şehrimizde öyle yatırımlar yapacağız ki herkesin eşit bir şekilde hizmet almasını sağlayacağız. Bizim derdimiz Elazığ, biz Elazığ'a sevdalıyız. Şehrin sorunlarına kulak tıkamayacağımızı, hemşehrilerimizin sorunlarını çözmek adına gece gündüz demeden çalışacağımızı belirtmek istiyorum.
Şehri yönetirken sırçalı köşklerde oturmayacak, evlerinize misafir olacağız ve derdinizle dertleneceğiz. Rutin belediye hizmetlerinden ziyade genç kardeşlerimize istihdam alanları oluşturacağız.

KENTSEL DÖNÜŞÜM KARŞIYAKA'DAN BAŞLAYACAK
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Kentsel Dönüşüm uygulamasının Karşıyaka Mahallesi'nden başlayacağını ve İmar İskân Evleri’nin bir an önce kentsel dönüşüme gireceğini ifade ederek, Belediye Başkanı olması halinde yeniden Karşıyaka'ya geleceğini, sorunların çözümü için mahalle sakinleriyle sürekli istişare halinde olacaklarını belirtti.
 
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz'ın konuşmasının ardından Karşıyaka Seçim İletişim Bürosu’nun açılışı yapıldı.

BAŞKAN ADAYI YANILMAZ TAVYUM ÇALIŞANLARIYLA
Seçim çalışmaları kapsamında esnaf gezileri, kamu kurum ve kuruluşları ile mahallelerde geniş katılımlı toplantılarını sürdüren AK Parti Adayı Yanılmaz, özel bir gıda işletmesinin çalışanlarıyla ile de  bir araya geldi.
 
Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz burada personeli ziyaret ederek kendileriyle bir süre sohbet etti. Elazığ'ın 30 Mart'tan sonra kabuğuna sığmayan bir il konumuna yükseleceğini ifade eden Yanılmaz, ortak akıl oluşturarak Elazığ'ı bölgesinin cazibe merkezi haline getireceklerini söyledi. Yanılmaz daha sonra çalışan personelle yemekte bir araya geldi. 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom