'Şeffaf Yönetim Tarzını Benimseyeceğiz'

Yanılmaz, Fırat Havzası Bilişim Derneği üyeleriyle bir araya geldi

'Şeffaf Yönetim Tarzını Benimseyeceğiz' Siyaset
Seçim çalışmalarını oldukça yoğun bir tempoda yürüten AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Fırat Havzası Bilişim Derneği üyeleriyle bir araya geldi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dernek Başkanı Emrullah Murathan dernek üyelerinin hazırlanan çözüm planlarını dinleyeceklerini ve çalışmalar hakkında bilgi alacaklarını ifade etti.
 
 "Hemşehrilerimizin desteğiyle 30 Mart'ta göreve gelmemiz halinde yönetim prensiplerimizi ortaya koyacağız diyen AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz ise bu prensiplerin kendilerinin yol haritası olacağını bu bağlamda çalışmalarını yürüteceklerini ifade etti. Yanılmaz, gerçekleştirecekleri tüm çalışmalarda adaleti gözeteceklerini ve şeffaf bir yönetim tarzını benimseyeceklerini söyledi ve insanların diline, dinine, inancına bakmaksızın hizmet götüreceklerini dile getirdi.
 
“GECİKEN HİZMET HİZMET DEĞİLDİR”
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, “geciken adalet, adalet değilse, geciken hizmet de hizmet değildir” diyerek konuşmasını şu şekilde sürdürdü:
 
Bir bölgenin hizmete ihtiyacı varsa, oraya hizmetin gitmesi gerekir, buradan az oy aldım oraya hizmeti götürmeyeyim mantığını asla gütmeyeceğiz. Şehrin bir mahallesinin kaldırımlarını altından yapsanız, diğer bir mahallede oturan kardeşimin ayağı çamura batıyorsa siz doğru bir iş yapmamış olursunuz. Ben merkezli değil biz merkezli hareket ederek sürekli sizlerle istişare halinde olacağımızı belirtmek istiyorum.
 
Halk Meclislerini kurarak hemşehrilerimizin huzuruna çıkacağız. Vatandaşımız belediyeye geldim, muhatap bulamadım, bana kapılar kapandı demeyecek. Şehrin tüm mahallelerini belediye başkan yardımcılarımız ve müdürlerimizle birlikte gezeceğiz. Hemşehrilerimiz belediye hizmetlerinden memnun kalacak. En iyi yatırımı en ucuza yapmanın mücadelesi içinde olacağımızı ifade ediyorum. Tüm bilgilerimizi Kent Bilgi Sistemi sayesinde vatandaşımız takip edecek. Parsel bilgileri kontrolünü dahi Kent Bilgi Sistemi’nden kontrol edeceksiniz. Gelişen, güzelleşen Elazığ'ı hep birlikte inşa edeceğiz.
 
MÜCAHİT YANILMAZ: İMAM HATİPLİ OLMAK AYRICALIKTIR
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz'a bir destekte İmam Hatipli gençlerden geldi. 
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yanılmaz, İmam Hatip okulundan mezun olan bir ağabeyleri olarak kendileri ile birlikte olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.
 
Yanılmaz, İmam Hatip okullarının Türkiye'nin yüz akı olduğunu, gelecekte iyi bir neslin yetişmesinin ise gençlere bağlı olduğunu ve bu açıdan çok önemli bir konumda bulunduklarını söyledi. “Başbakanımız da bir İHL mezunu” diyen Yanılmaz, nasip olursa 30 Mart'tan sonra bir İHL mezunu ağabeylerinin de Belediye Başkanı seçileceğini ve  Elazığ’ın örnek bir kent konumuna yükseleceğini kaydetti.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom