Sorgucu; Elazığ'a Dürüst Bir Başkan Lazım

CHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Hamza Sorgucu Yeni Mahallede

Sorgucu; Elazığ'a Dürüst Bir Başkan Lazım Siyaset
Cumhuriyet halk partisi belediye başkan adayı Hamza Sorgucu Yerel Seçim çalışmaları kapsamında bugün yeni mahallede ARDA Kıraathanesinde
Kadın kollarının düzenlediği toplantıda bayanlarla bir araya geldi. Sorgucu önce Elazığ’a hizmet önce Elazığ’lıya hürmet sloganıyla yola çıktığını söyledi.

Sorgucu Elazığ halkının bizlere teveccühü artık Başbakan’nın Mitinglerin de konuşulacak boyuta geldiğini söyledi. Edirne mitinginde konuşan Başbakan Elazığ’da gerçekleştirdiğimiz mitingi söyleyerek halka anlatmış. Beritanlıları arkalarına almıslar miting alanlarını dolduruyorlar demiş. Bir daha söylüyorum bana Elazığ’da farklı partilerden insanlar geliyor sana oy vereceğim diyorlar. Ben Elazığ’da yaşıyan her kesimden oy alacağım. Ben dürüstüm yıllarca bu memlekette herkesle bir arada yaşamışım. Mutlaka diğer partilerde de dürüst insanlar var. Onlar benim yanımda olacaklarını her yerde dile getiriyorlar. Ben ilk başda Elazığ’ın 20 sorununu çözeceğimi söylüyorum. Sorgucu sizlere burdan bir daha sesleniyorum Elazığ Belediyesini yönetmek disiplin ister yürek ister. Elazığ halkının hakkının istismar edildiği yerde dur diyebilecek Sorgulayacak bir başkan lazım bunlar benim yaşantımda mevcut kimse benim olduğum yerde bir başkasının hakkını ele geçiremez bırakmam. Diğer başkan adaylarının etrafında rant bekleyenler var ama rantcılar benim olduğum yere giremezler. Günün kalan kısmında ise yeni mahalle esnafıyla  bir araya gelen sorgucu esnafların sıkıntılarını dinledi.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom