'Stadyumunun Yerini Kimseye Yedirmeyiz'

Doç.Dr. Bilal Çoban, Seçim Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor

'Stadyumunun Yerini Kimseye Yedirmeyiz' Siyaset
Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
 
30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere sayılı günler kala temposunu giderek arttıran Çoban, bu bağlamda Vali Fahribey Caddesi ve Yeni Mahalle’de açık hava toplantıları, Köfteciler Sokak ve Vali Fahribey Caddesi’nde ise esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.
 
İlk olarak Vali Fahribey Caddesi’nde oldukça kalabalık bir vatandaş topluğuna seslenen Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, Elazığ’ın geleceğini karartmak isteyenleri, bir ihalede 130 Milyon TL’yi cebe indirmek isteyenleri, suçüstü yakaladıklarını ve bu kişiler hakkında suç duyurusunda bulunmaları nedeniyle, birileri tarafından karalanmak istendiklerini kaydetti.
 
Vurguncuların foyalarını ortaya çıkardıkları için kendilerine çamur atılmak istendiğini belirten Çoban, Erbakan hocanın deyimiyle “Sizi gidi siziler” şeklinde konuşarak vatandaşlardan büyük alkış aldı.
 
Birilerinin “Sandıklara sahip çıkın” diye bağırdığını ifade eden Bilal Çoban, “Siz kendinize sahip çıkın, 30 Mart’ta o sandıklardan Elazığ çıkacak” dedi.
 
Daha sonra Köfteciler Sokak ve Vali Fahribey Caddesi esnaflarını ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, esnafların sıkıntılarını dinledi ve 30 Mart’ta göreve gelmeleri durumunda yapacakları çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.
 
Günün son durağında ise Yeni Mahalle’de düzenlenen açık hava toplantısına katılan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, her mahallede olduğu gibi yine yoğun bir ilgiyle karşılaştı.
 
Yolsuzluklar, hırsızlıklar ve usulsüzlükler karşısında her zaman mücadele edeceklerini ifade eden Çoban, TOKİ’ye peşkeş çekilmek istenen Atatürk Stadyumu’nun yerini kimseye yedirmeyeceklerini kaydederek, “Allah nasip ederse, biz göreve geldiğimizde 8 köşe şapka modeliyle 33.000 kişilik stadyumu biz yapacağız” dedi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom