'Elazığ Kıskanılan Bir Şehir Olacak'

Mücahit Yanılmaz, Doğukent minibüs hattı şoförleriyle bir araya geldi

'Elazığ Kıskanılan Bir Şehir Olacak' Siyaset
Yerel seçimlere kısa bir süre kala ziyaretlerini yoğunlaştıran AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Doğukent minibüs hattı şoförleriyle bir araya geldi.
 
Seçimlerin Elazığ'ın kaderini değiştireceğini, şeffaf ve modern bir belediyecilik anlayışıyla çalışacaklarını ifade eden Yanılmaz, gelişen ve kalkınan şehri inşa edeceklerini söyledi.
 
Ziyaretler kapsamında ilk olarak Doğukent minibüs hattı şoförleriyle bir araya gelen AK Parti adayı Yanılmaz şunları belirtti:
"Ülkemiz ve milletimiz için hayırlı bir seçim olmasını diliyorum. Belediyeyle içli dışlı olan ve bizlerin de çözüm paydaşı olan esnaf kardeşlerim öncelikle hepinize hayırlı işler temennisinde bulunuyorum. Ankara'da beş yıl boyunca Ulaşım Koordinasyon Merkezi Başkanlığı görevini yürüttüm.  800 halk otobüsü, 2 bin belediye otobüsü ve 3 bin 500 adet de minibüs vardı. Bunların hat ve güzergahlarını belirli düzen halinde yaptık ve problemsiz bir ulaşım ağı sağladık. Kararları birlikte alıyor, sürekli istişareyle hareket ediyorduk. 
 
Şehrimize en iyi hizmeti sunmanın gayretindesiniz, sizlerin iyi bir hizmet sunması ve kazanması adına yanınızda olacağımızı belirtmek istiyorum. Sabah sefere başladığınız zaman güler yüzlü olmanız bizim için yeterli olacak. 30 Mart sonrası şehre bir farklılık gelecek, hangi kesimle ilgili karar alacaksak o işin muhataplarıyla birlikte bu kararı alacağız. Belediyenin görevi bu halka hizmettir, kimseyi hor görmek, aşağılamak, baskı uygulamak değildir."

MÜCAHİT YANILMAZ SEBZE HALİ ESNAFIYLA
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz'ın bir sonraki durağı Sebze Hali oldu. Yanılmaz, komisyoncu esnafıyla bir araya gelerek işlerinde kolaylıklar diledi.
 
AK Parti Adayı Mücahit Yanılmaz seçim çalışmaları kapsamında şehrin genelinde hemşehrileriyle bir araya geldiğini belirterek şunları söyledi:
"Seçimlere sayılı günler kala bugün Sebze Hali komisyon esnafıyla bir aradayız. Şehrimiz için çözüm planlarımızı sizlerle paylaşıyoruz. Elazığ'ın büyümesi, gelişmesi ve kalkınması adına ve dışarıdan bakıldığında kıskanılan bir kent için mücadele edeceğiz. 30 Mart'ta görevi devraldığımızda sizlerin daha çok kazanç elde etmeniz için çaba sarf edeceğiz. Esnafın kazancı şehrin kazancı demektir. Elazığ'da ticaret yapan her kardeşim kazanıyorsa bu önemlidir. Şehre yatırım gelmesi gerekir ve ancak bu sayede ilimiz kalkınır."
 
“ELAZIĞ'A HİZMET AŞKIMIZ BİTMEYECEK"
Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, esnaf ziyareti sonrası kamu kurum ve kuruluşlarını gezerek çalışan personelle bir araya geldi.
 
Bu kapsamda Hükümet Konağı'nda ziyaretlerini sürdüren Yanılmaz, çalışan personeli tek tek ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.
 
Hükümet Konağı'nın yeniden inşa edilerek modern bir yapıya kavuşacağını belirten Yanılmaz, açıklamasında şunları ifade etti:
"Seçim gezilerimiz kapsamında hemşehrilerimizin yoğun ilgisi bizleri mutlu ediyor, her gittiğimiz yerde güzel teveccühle karşılaşıyoruz. Bu seçimler şehrimiz için bir değişim ve dönüşüm günü olacak."
 
YANILMAZ MUHASEBECİLER ODASI’NDA
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, yoğun geçen seçim çalışmaları kapsamında Elazığ Serbest Muhasebeci Mali Müşavirleri Odası'nı ziyaret ederek, Oda Başkanı Selim Sabit Önal ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.
 
“Elazığ'ı marka şehir haline getirmek için kendi değerlerimize sahip çıkmalıyız” diyen Yanılmaz, şehri bir bütün olarak ele aldıklarını ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Yanılmaz, şehirdeki ürünlerin tanıtımını ülke genelinde ve yurt dışındaki fuarlara katılarak yapacaklarını ve pazarlayacaklarını ifade etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom