Ömer Karaoğlu Sevenleriyle Buluştu

Çanakkale Zaferi'ni Anma programı Yakup Kılıç Spor Salonu'nda gerçekleşti

Ömer Karaoğlu Sevenleriyle Buluştu Kültür
Elazığ Akıncılar Derneği tarafından düzenlenen Çanakkale Zaferi’ni Anma programı Yakup Kılıç Spor Salonu’nda gerçekleşti.
 
Şehitlik ezgileriyle Ömer Karaoğlu’nun sahne aldığı programda Karaoğlu, Elazığlıların sevdiği marş ve ezgileri seslendirdi.
 
Vatanları uğruna kendilerini feda eden kınalı kuzular için Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda, Kur'anı Kerimi güzel okuma birincisi Serdar Tunç aşrı şerif okudu.
 
Daha sonra kürsüye çıkan Akıncılar Dernek Başkanı Tevfik Sadak, Çanakkale Şehitleri’ni Anma Gecesine katılan misafirlere teşekkür etti. Sadak, 99. Yıldönümünde Çanakakkale'de şehit olanları rahmet ve minnetle anıyoruz dedi.
 
“Çanakkaleyi Vazgeçilmez Kılan Ruh” konulu konferansıyla Mustafa Karakuş da izleyenlere Çanakkale Destanı’ndan kesitler anlattı.
 
Çanakkale Destanı’nı anlatan sinevizyon sunumu ve Semazen Gösterileri ile devam eden programda Grup Tuğra İlahi Ekibi de birbirinden güzel eserler seslendirdi.
 
Şehitlik Türküsü eseriyle milyonların gönlünde taht kuran sanatçı Ömer Karaoğlu ise Elazığ'da bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, okuduğu marş ve ezgilerle izleyenlere güzel bir akşam yaşattı.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom