Çoban, Sebze Hali'ni Ziyaret Etti

Çoban, Sebze Hali'ni ziyaret ederek esnafların sıkıntılarını dinledi

Çoban, Sebze Hali'ni Ziyaret Etti Siyaset
30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere kısa bir zaman kala yoğun bir tempoda seçim çalışmalarına devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, bu kapsamda Sebze Hali’ni ziyaret ederek esnafların sıkıntılarını dinledi.
 
Hal’deki tüm esnafları ziyaret eden Çoban, yaptığı değerlendirmede, Elazığ genelinde olduğu gibi Sebze Hali’nde de büyük sorunlar yaşandığını kaydetti.  “ Problemleri birinci ağızdan dinlediklerini ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, göreve gelmeleri durumunda kanunlar çerçevesinde düzenlemeler yaparak, söz konusu sıkıntıları gidereceklerini belirtti.
 
Elazığ Sebze ve Meyve Komisyoncuları Dernek Başkanı Resul Kırılmaz ise yaptığı değerlendirmede, sebze hali esnafının sıkıntılarının çok büyük olduğunu belirtti. 
 
Henüz 4 yıllık bir mazisi bulunan Yeni Sebze Hali’nde yaklaşık 1,5 yıldan buyana güvenlik kameralarının çalışmadığını kaydeden Kırılmaz, Hal’de hırsızlık olaylarının sıklıkla yaşandığına dikkat çekerek, en büyük sorunlarının güvenlik olduğunu vurguladı.
 
Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, Sebze Hali’nin ardından Kekliktepe Mevkii’nde faaliyet gösteren Otomobil Servisleri ve Mezbaahaneler’i ziyaret ederek, çalışanlarla sohbet etti.

Çoban, günün son durağında ise Elazığ İnşaat Müteahhitleri Derneği’ni ziyaret ederek, dernek yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom