'Haramilerin Saltanatını Yıkmaya Geliyorum'

CHP Belediye Başkan Adayı Hamza Sorgucu Ataşehir Mahallesinde

'Haramilerin Saltanatını Yıkmaya Geliyorum' Siyaset
Cumhuriyet Halk Partisi belediye başkan adayı Hamza Sorgucu Yerel Seçim çalışmaları kapsamında bugün Ataşehir mahallesindeki Maraşlıoğlu
Pastanesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Sorgucu artık Elazığ’ın Kaybedicek bir 5 yılı’nın daha olmadığını Elazığ’ın en yeni mahallelerinden biri olan Ataşehir’in hizmetten mahrum bırakıldığını mahalle de yolların, kaldırımların, alt yapının tamamlanmadan imara açılıp inşaatların bitmesinden dolayı sorunların günyüzüne çıkmış olduğunu belirtti.

Sorgucu yüz ölçümü bakımından Elazığ’ın enbüyük mahallesi konumunda olan Ataşehir’in bu yoğunluğa hazır olmadığını söyleyen Sorgucu Elazığ belediyesi yeni mahalleleri imara açarken rantçıların faydalandığını halkın faydalanmadığını bunun içinde Elazığ’da bu rantçılara Dur diyebilecek bir kişi varsa oda Hacı HAMZA SORGUCU’nun olduğunu belirtti. Sorgucu Elazığ’daki 55 yıllık yaşantımda herkes beni iyi tanır.Halkımın hakkını gözeteceğimi gerekirse Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı’na kadar halkımın hakkını savunacağımı iyi bilir. Sorgucu Elazığ’daki yaşıyan insanlar benim nasıl bir güce sahip olduğumu bilirler. Bu Şehirde haramilerin saltanatını yıkmaya geliyorum dedi.

Günün kalan kısmında ise Harput’da  esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Sorgucu Harput’un şu anki durumundan üzüntü duyduğunu 30 Mart’tan sonra Harput’u eski günlerine kavusturacaklarını belirtti.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom