'Yaşana Bilir Elazığı İnşaa Edeceğiz'

Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Yanılmaz Mahalle Gezilerini Sürdürüyor

'Yaşana Bilir Elazığı İnşaa Edeceğiz' Siyaset
Seçimler öncesi temposunu daha çok artıran AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Akpınar Mahallesi'nde düzenlenen toplantıda şehrin gelişip kalkınması adına gece gündüz demeden çalışacaklarını kaydetti.
 
Her gün beş ayrı mahallede düzenlenen mahalle toplantılarında hemşehrileriyle bir araya gelen Başkan Adayı Yanılmaz, 30 Mart sonrasında Elazığ'ın bölgesinin cazibe merkezi konumunda bir kent hüviyetine kavuşacağını belirtti.
 
Seçimlerde iyi bir oy alacaklarını ifade eden AK Parti İl Başkanı Ejder Açıkkapı: "Elazığımız Belediye Başkan Adayımız Mücahit Yanılmaz ile yanılmayacak, gerçekleştireceği hizmetlerle şehrimiz modern, çağdaş ve yaşanabilir bir hüviyete kavuşacak" dedi.
 
Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz'a olan sevgiyi her yerde gördüklerini ifade eden AK Parti Elazığ Milletvekili Av.Şuay Alpay ise: " Başbakanımızın her zaman yanında yer aldınız, sizleri bir kez daha yürekten kutluyorum. Belediye Başkan Adayımız Mücahit Yanılmaz bilgisi, birikimi, tecrübesi ve mühendis kimliğiyle Elazığ'da güzel hizmetler gerçekleştirecek" dedi.
 
Elazığ'ın gelişmesi, büyümesi ve kalkınması adına gece gündüz demeden çalışacaklarını ifade eden AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz ise konuşmasında şunları ifade etti:
 
"Marka Şehir Elazığ İçin hazırladığımız Çözüm Planları sayesinde şehrimiz bölgesinin cazibe merkezi ve yaşanabilir bir kent haline gelecek. Bunun için kollarımızı sıvadık, projelerimizi kamuoyu ile paylaştık. Çözüm Planlarımızın son sunumunda 7 ana başlık halinde 23 planımızı sizlere sunduk. Bütün bu Çözüm Planlarının ana merkezinde insanımızın huzuru, rahatı ve mutluluğu var.”
 
AKPINAR MAHALLESİ TAZİYE EVİ YAPILACAK
AK Parti Adayı Mücahit Yanılmaz, Akpınar Mahallesi'nin güzel bir taziye evine ihtiyacı olduğunu ve 30 Mart'tan sonra bunu hayata geçireceklerini ifade ederek konuşmasını şu şekilde sürdürdü:
 
"Akpınar Mahalle sakinlerimizin taziyelerini tutacağı ve geniş bir mekânının olacağı Taziye Evi'ni muhtarlık binasıyla birlikte inşa edeceğiz.
Akpınar Mahallesi'nde ve şehrin diğer bölgelerinde yapacağımız büyük parkların içerisinde cami de inşa edeceğiz. Bunun yanı sıra çocuklarımız için de çeşitli oyun grupları bu parklarda yer alacak ve bu parkları hemşehrilerimizin  hizmetine sunacağız.
 
Akpınar, Nailbey ve Kültür Mahallelerimize bu hizmetlerimiz yeter mi tabiî ki yetmez. Karayolları, DSİ ve Orman Bölge Müdürlüklerini de bulundukları yerden kaldıracağız ve oraya devasa büyüklükte botanik park inşa ederek hizmetinize sunacağız. Parkların sahibi Elazığlı hemşehrilerimiz olacak ve buraları asla kiraya vermeyeceğiz.”
 
MÜCAHİT YANILMAZ: "HER TOPLANTIMIZ MİTİNG HAVASINDA GEÇİYOR"
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz'ın bir sonraki mahalle toplantısı Mustafapaşa Mahallesi'nde gerçekleşti.
 
Orduevi Kavşağında yüzlerce kişiye seslenen Yanılmaz, "bu aziz diyara hizmet etmek bizler için onurdur, şereftir" dedi.
 
AK Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ: "Belediye Başkan Adayımız Mücahit Yanılmaz gerçekten çok güzel projelerle sizlerin karşısına çıkıyor, inşallah Elazığ’ın bu gidişatını, kaderini önemli ölçüde değiştirecek projelere imza atacak. El birliğiyle Elazığ’ımızı çok daha iyi bir noktaya taşıyacağız" dedi.
Şehrin genelinde seçim çalışmalarına ara vermeden devam ettiğini belirten AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz ise Mustafapaşa Mahalle sakinlerinin bu heyecanı karşısında mutlu olduğunu ifade ederek konuşmasında şunları söyledi:
 
 "Başbakanımız konuşurken ey Elazığlılar sizin bu coşkunuzu Mısırdaki, Suriye'deki, Iraktaki, Filistin'deki ezilen mazlum, yetim kardeşleriniz takip ediyor dedi. Şu an buradaki coşkuyu da aynı şekilde bütün dünya takip ediyor. Şimdi gelin Dünyaya bir selam verelim Rabia işaretiyle ellerimizi kaldıralım Elazığ’ın Mustafapaşa Mahallesinin azmini gayretini kameralar görsün. 
 
Doğukentle Hilalkent arasında çalışacak olan elektrikli ELBÜS otobüsleri bulunduğumuz bu caddeden geçecek. Ali Rıza Septioğlu Bulvarından Temizer Parkına çıkacak oradan Doğukente gidecek ring yapıp aynı şekilde buradan tekrar dönecek. Mustafapaşa Mahallesinde oturan kardeşlerimiz durağa geldiğinizde beş dakika beklemeyeceksiniz. Beş dakika sonra Doğukente gitmek istediğinizde ELBÜS gelecek, Abdullahpaşaya, İzzetpaşaya, Çaydaçıraya, Hilalkente gitmek istediğinizde yine ELBÜS gelecek sizi alıp gitmek istediğiniz yere götürecek. 
 
Biz aynı zamanda öyle bir yönetim anlayışı ortaya koyacağız ki şehrimizdeki fakir, öksüz, yetim, sahipsiz, elinde beş kuruşu olmayan kişi dahi kaliteli bir yaşam sürecek, bu imkânları vereceğiz Allahın izniyle. Bizim yönetimimizde televizyonların, kameraların eşliğinde yardım yapıldığını asla görmeyeceksiniz. Biz fakir kardeşlerimizi asla kameraların önüne getirerek onları muzdarip etmeyeceğiz. Onları rencide etmeyeceğiz. Fakir, yoksul olmak suç değil. O fakire yoksula sahip çıkamamak suçtur. Sosyal kartı bütün fakir yoksul kardeşlerimize vereceğiz. Evinin ihtiyacını kendi istediği yerden karşılayacak."  

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler