MHP'den Altın Vuruş

MHP Seçim İletişim Merkezi Binlerce Kişi'nin Katılımıyla Açıldı

MHP'den Altın Vuruş Güncel
Milliyetçi Hareket Partisinin Orduevi kavşağındaki Seçim İletişim Merkezi'nin açılışı büyük bir coşkuyla açıldı.
 
CADDE TRAFİĞE KAPANDI
 
30 Mart yerel seçimlerine bir hafta zaman kala siyasi partiler çalışmalarını hızlandırdılar. Seçim çalışmalarını yaptıkları mahalle ve salon toplantılarıyla süsleyen partiler seçimlere az bir zaman kala altın vuruş dedikleri miting havasındaki toplantılarını da bitirdiler.
 
Çoban’ın SKM açılışı adı altında düzenlediği toplantı miting havasında geçerken, binlerce insan Kazım Karabekir Caddesini trafiğe kapatacak şekilde doldurdu.


DEMİR; ELEZIĞ RAHAT NEFES ALACAK
 
MHP’lilerin de hayretle izlediği kalabalığa, önce ilçe Belediye Başkan Adayları tanıtıldı, ardından MHP İl Başkanı Oğuzhan Demir Konuştu. Demir konuşmasında yerel yönetimlerin önemine vurgu yaparak Elazığ’ın son on yıldır iyi bir şekilde yönetilmediğini söyledi. Elazığ Belediyesindeki olumsuzluklara da değinen İl Başkanı Demir, MHP Adayı Bilal Çoban’la Elazığ Belediyesinin rahat bir nefes alacağını, Belediyenin iyi bir yönetim tarzıyla yönetileceğini söyledi.
 
SEPTİOĞLU KONUŞTU
 
İl başkanı Demir’in ardından İlçe Belediye Başkanları adına bir konuşma da Palu Belediye Başkanı ve aynı zamanda MHP’den Palu Belediye Başkan Adayı olan Muhammet Septioğlu yaptı.
 
BU TÜR OYUNLARA GELMEYELİM
 
Septioğlu yapmış olduğu konuşmada mevcut Milletvekillerine sitem ederek Bilal Çoban’a destek istedi. 1977’den beri aynı oyunun tezgahlandığını da ifade eden Septioğlu kendisini dinleyen coşkulu kalabalığa, değerli Elazığlılar artık bu tür oyunlara gelmeyelim dedi.
 
PALU’YU GİDİP DE GÖRSÜNLER
 
İktidardan olmayan Belediyelerin hizmet veremeyeceği yönünde iddialara da açıklık getiren Septioğlu merhum babasından örnekler vererek, kendisinin de iktidar partisinden olmadığını ancak Palu’ya tarihinde görmediği hizmetleri getirdiğini inanmayanların gidip de görmeleri gerektiğini söyledi.
 
PROJELERDEN BAĞIMSIZ KONUŞMA
 
Palu Belediye Başkan Adayı Septioğlu’nun ardından mikrofona Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban geldi. Çoban coşkulu kalabalığı selamladıktan sonra projelerden bağımsız yapacağım bu konuşmam da gerekirse hiçbir şey konuşmadan böylesine yoğun bir katılım gösterip bizlere destek vermek için geldiğinizden dolayı sizleri saatlerce alkışlamak isterim dedi.
 
YANILMAZ’A İNCEDEN İNCEYE
 
Konuşması sık sık alkışlar ve tezahüratlarla kesilen Başkan Adayı Çoban isim vermeden Ak Parti Adayı Mücahit Yanılmaz’a da ver yansın ederek, siz bu şehri, bu şehrin insanını tanıyamazsınız dedi. Bu şehri tanımak için bu şehri yaşamak gerek diyen Bilal Çoban adını zikretmeden hedef aldığı Ak Parti Adayına, burada yaşamanın ne kadar zor olduğunu siz bilemezsiniz, bu insanlar bilir, biz biliriz dedi.
 

AYAĞA KALK ELAZIĞ
 
Konuşması müddetince şehrin dokusundan bahseden Bilal Çoban coşkuyla devam ettirdiği konuşmasını yine aynı coşkuyla “Ayağa Kalk Elazığ” diyerek alkışlar ve tezahüratlar arasında bitirdi.
 
KALABALIĞIN VERDİĞİ ANLAMLI MESAJ
 
Haber merkezimizin konuştuğu esnaflardan bazıları da; “dün burada Ak Partinin de bir mitingi vardı ama eski Bakan Ahmet Cemil Tunç’a rağmen toplantıları sönük geçti. Bu günkü açılışın böylesine kalabalıkları bir araya getirmesi şehir insanının birilerine verdiği mesaj olarak algılanmalı dedi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom