'Sandıklarda Oy Patlaması Yaşayacağız'

Yanılmaz, Hilalkent Mahallesi sakinlerine hitap etti

'Sandıklarda Oy Patlaması Yaşayacağız' Siyaset
Seçim çalışmaları kapsamında genişletilmiş mahalle toplantılarına katılarak hemşehrilerinin büyük ilgisiyle karşılanan AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Hilalkent Mahallesi sakinlerine hitap etti.
 
Oldukça yoğun bir katılımın olduğu toplantıda konuşan Yanılmaz, Elazığ'ın 30 Mart'tan sonra gelişip kalkınacağını ve AK Belediyecilikle bölgesinde lider bir konumda olacağını ifade etti.
 
 AK Parti İl Başkanı Ejder Açıkkapı ise, Mücahit Yanılmaz'ın açıkladığı Çözüm Planları’yla şehrin kalkınacağını belirterek açıklamasında şunları söyledi:
" Seçimlere kısa bir süre kaldı, 30 Mart tarihinde tüm ilçelerimizde ve beldelerimizde alnımızın akıyla 20 seçim bölgesinden zaferle çıkacağız. Buna olan inancımız tamdır, çünkü gittiğimiz her mahallede her ilçede ve her beldede Hilalkent’teki manzarayı görüyoruz. Heyecanınız ve Başbakanımıza olan sevginizden dolayı teşekkür ediyorum."
 
AK Parti Milletvekili Av. Şuay Alpay ise "30 Mart inşallah bütün Türkiye’de Sayın Başbakanın AK Parti'nin, umudun ve milletin zaferi olarak çıkacak. Burada Mücahit Yanılmaz bilgisiyle, tecrübesiyle ve projeleriyle Hilalkent’e ve tüm Elazığ’a hizmet edecek. Bizler de her aşamasında yanında bulunmak suretiyle Rabbimin yardımı ve sizin desteğinizle bu hizmet kervanına katkı sağlayacağız" dedi.
 
Elazığ için bambaşka bir dönem başlayacak diyen AK Parti Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz ise  "Elazığ’da 30 Mart’ta tarihin yeniden yazılacağını vurguladı. Hizmetlerin yapılabilmesi için öncelikle prensiplerin konulması gerektiğini belirten Yanılmaz, ana prensipler ve sistem olmadan projelerin hayata geçirilmesinin mümkün olmadığını savundu. 
 
Tüm vatandaşların huzurunda Elazığ’ın bir tek kuruşuna haksız olarak el uzanamayacağı sözünü de veren Yanılmaz, Elazığ’ın her bir kuruşunun kendilerine fakirin, yetimin, mazlumun emaneti olduğunu ve bu emanete en iyi şekilde sahip çıkacaklarını ifade etti.

ELBÜS İLE RAHAT ULAŞIM SAĞLANACAK
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Marka Şehir Elazığ için Çözüm Planları arasında ELBÜS'lerin olduğunu belirterek şunları söyledi.
 
ELBÜS’ler den en çok faydalanacak yer Hilalkent mahallemizdir. Çünkü Hilalkent’in ulaşım sıkıntısı var. ELBÜS’ler Hilalkent’ten başlayacak buradan ring yaparak Doğukent’e gidecek. Hilalkent’le Doğukent arasında Abdullahpaşa, Üniversite, İzzetpaşa, Kültür, Nailbey, Rızaiye, Mustafapaşa ve Kırklar Mahallelerimiz bu hizmetten faydalanacak. ELBÜS’ler geldiğinde durağa gittiğinizde en fazla beş dakika bekleyeceksiniz. Sizleri duraktan alıp istediğiniz noktaya götürecek. Hem modern, hem temiz, hem de ucuz bir ulaşımı sizlere getirmiş olacağız. 
 
Bizim bütün caddelerimiz, bütün mahallelerimiz, bütün sokaklarımız, evimizin misafir odası gibi tertemiz olacak, bu inançla çalışacağız. Bir gün çöpü alıp bir gün bırakmak yok. Aldığı çöpün yarısını yere, yarısını çöp kamyonuna atmak da yok. 
 
MÜCAHİT YANILMAZ: PÜR EMANETLER BİZİM KARDEŞİMİZ
Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Belediyesi'nde müteahhit elemanı olarak işlerini layıkıyla yürüten personelin işten çıkarılmayacağını belirterek sözlerine şu şekilde devam etti:
 
"Çalışan, emek veren, alın teri döken bütün personellerimiz bizim yol arkadaşımız olacak. Onlarla birlikte yürüyeceğiz. Ancak Elazığ’a hizmet etmeyen hiç kimse belediyede çalışma imkânı bulamayacak. Ben bunları söylediğimde birileri çıkıp diyor ki Mücahit Yanılmaz geldiğinde belediye personelini işten çıkaracak, dahası püremanet olanları işten çıkaracak. Bende diyorum ki bu garibanlardan ne istiyorsunuz zaten asgari ücretle çalışıyorlar. Belediyenin en ağır işlerini bunlar yapıyor. Benim onlara diyecek sözüm yok onlar benim kardeşlerim. Buradan çok net söylüyorum inşallah göreve geldiğimizde onların maaşlarını tek bir gün dahi geciktirmeyeceğiz. 
 
Ancak belediyede çalışıp patron edasına bürünenler, buranın kralı benim diyenler, emek verip alın teri dökmeden maaş alan bankamatik işçileri görecekler ki, buranın kralı kendileri değil Elazığ milletidir. Bu şehre huzur, güven, disiplin gelecek.
Elazığ'da en yüksek oyu alacaklarını ve sandıklarda oy patlaması yaşayacaklarını da belirten Yanılmaz şehir insanlarının AK Parti yanında kenetlendiğini ifade etti.
 
YANILMAZ'DAN BAKIR MADENLİLER DERNEĞİ'NE ZİYARET
Seçim çalışmaları kapsamında STK ziyaretlerine devam eden AK Parti Adayı Mücahit Yanılmaz, Bakır Madenliler Dernek mensuplarıyla bir araya geldi. 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dernek Başkanı Yaşar Altundal seçim çalışmalarında başarılar diledi.
 
Yanılmaz ise Elazığ’da atacakları adımları bir bütün olarak atacaklarını, şehri yönetirken Elazığ’ın bütün ilçelerini, bütün beldelerini, bütün hemşehrilerilerini bir olarak görmeden Elazığ’ı yönetmenin mümkün olmadığını söyledi. Dolayısıyla Elazığ’ın 569 bin nüfusuyla bir bütün olduğunu ifade etti. 
 
Elazığ Belediye Başkanı’nın büyük şehir belediye başkanlığı yapısı içinde hareket etmesi gerektiğini vurgulayan Yanılmaz, bütün ilçe ve beldeleriyle birlikte Elazığ’ı yönetmesini bilmesi gerektiğini kaydetti. 
 
Yanılmaz, yönetime geldikten sonra ilk kuracakları birimlerden bir tanesinin de 20 belediyenin üye olacağı “Belediyeler Birliği” olacağını söyledi.
 
Yanılmaz ayrıca, önlerindeki sürecin Elazığ’ın ilçe ve beldeleriyle birlikte nimetlerini ve külfetlerini paylaştığı ve birlikte kalkınmanın adımlarının atıldığı bir süreç olacağına işaret etti. 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler