AK Parti'den Vali Erol'a ziyaret

Ak Parti İl Başkanlığı görevine atanan Ejder Açıkkapı ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ Valisi Muammer Erol'a bir nezaket ziyaretinde bulundular.

AK Parti'den Vali Erol'a ziyaret Güncel
AK Parti Elazığ İl Başkanı Ejder Açıkkapı, Elazığ Valisi Muammer Erol’a nezaket ziyaretinde bulundu.
 
 AK Parti İl Başkanı Açıkkapı’ya ziyarette İl Yönetim Kurulu Üyeleri Sabahattin Kaya, Asım Nazırlı, Avni Civelek, Murat Demir eşlik etti. Ziyarette bir değerlendirme yapan Açıkkapı, yeni yönetim kurulunu oluşturmalarının ardından kurum ziyaretlerine başladıklarını, bu kapsamda ilk olarak Vali Muammer Erol’u ziyaret ettiklerini söyledi. 
Açıkkapı, "Bizler siyasi partiler olarak vatandaşlarla kurumlar arasında bir köprü görevi görmekteyiz. Vatandaşlardan gelen haklı talepleri devlet idarecilerimizle paylaşarak sorunlarına çare olmaya gayret edeceğiz. Bizleri kabul eden Sayın Valimize şükranlarımızı sunuyorum." dedi.
 
 Vali Muammer Erol ise ziyarette yaptığı değerlendirmede, yeni yönetim kuruluna görevlerinde başarılar dilediğini belirtti. Vali Erol, "İl teşkilatı yeni bir yapılanma içerisine girdi. Yeni yönetimle ziyaretlerine vilayetle başladılar. Ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Siyasi kurumlar yerelde vatandaşların sorunlarını devlet mekanizmaların aktarmada bir aracı görevi görmektedirler. Bunun yanında sorunların çözümlerine katkı sunmaları konusunda da önemli görevleri olduğunu düşünüyorum. Neticede siyasi partiler en büyük sivil toplum kuruluşlarıdır. Sivil toplum örgütlerinin sorunlara sahip çıkmaları onların daha kolay çözülmelerini sağlamaktadır. Elazığ’ı daha güzel ve yaşanabilir bir şehir yapmak adına hepimizin müşterek sorumlulukları bulunmaktadır." şeklide konuştu.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom