Yanılmaz; Birilerinin Soluğu Kesildi

Yanılmaz, "onların hayalleri bile bu projeleri uygulamaya yetmez"

Yanılmaz; Birilerinin Soluğu Kesildi Siyaset
Elazığ’ın modern ve çağdaş bir görünüme kavuşması adına açıkladığı Çözüm Planları sayesinde birilerinin soluğunun kesildiğini belirten AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, "onların hayalleri bile bu projeleri uygulamaya yetmez" dedi.
 
Safran Mahalle sakinlerine seslenen Başkan Adayı Yanılmaz, Elazığ halkının, Karaçalı çeşmeleri musluk değiştirme projesi ile, ELBÜS gibi projelerin arasındaki farkı 30 Martta verecekleri cevapla belirleyeceklerini ifade etti.
 
Elazığlıların, Mert Adam Recep Tayyip Erdoğan ve Mücahit Yanılmaz ile yola devam edeceğini ifade eden AK Parti Milletvekili Sermin Balık ise şunları söyledi:
 
"Belediye Başkan Adayımız Mücahit Yanılmaz'ın çözüm planlarını destekleyeceğiz, ilimizin gelişip güzelleşmesi adına elimizden gelenin fazlasını yapacağız.Hepiniz Elazığ’ın yeni ufuklarını duymak istiyorsunuz, hepiniz yeni projeleri duymak istiyorsunuz. Sayın Belediye Başkan Adayımız ayağı yere basan, 3. etabını açıkladığı projeleriyle Elazığ’ın çehresini, Elazığ’ın geleceğini değiştirecek. Bundan sonraki süreçte de 30 Mart'tan sonra inşallah bu projelerin uygulama kısmına geçecek başkanım. Elazığ’ın çehresi yeniden değişecek, Elazığ yeniden AK Belediyelerle birlikte yoluna devam edecek.
AK Parti Elazığ Milletvekili Av. Şuay Alpay ise özellikle mühendis kimliği ve kişiliğiyle, EGO Genel Müdürlüğü’nde gösterdiği çok başarılı iş deneyimleri, belediyecilik tecrübeleri, yaptığı büyük icraatlar, ufku, müktesebatı, beyefendi kişiliği, en önemlisi de istişareye değer vermesi ile Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz'ın hayırlı hizmetlere imza atacağına inandığını dile getirdi.
 
Bu şehrin kaybedecek bir tek günü yok, AK Parti'yle ve AK Belediyecilikle aziz diyarın kalkınacağını belirten Mücahit Yanılmaz da, konuşmasında şunları belirtti:
 
"30 Mart seçimlerinin ayak sesleri geliyor, bu ayak sesleri Elazığ’da AK Parti diyor. Ve bu ses her gün biraz daha tok bir ses haline geliyor.   Biraz daha rakiplerin canının sıkılmasına vesile oluyor.   Elazığ’da AK Parti'nin rakibi yok.
 
 Birinci çözüm planımızı açıkladık, güneş doğdu karanlık bitti. Sizler zeki, feraset sahibi insanlarsınız. Karaçalı çeşmelerinin musluklarını değiştirme projesi nerde ELBÜS Projesi nerde. Şapka düştü kel göründü. Aziz halkımız, proje diye anlatılanlar arasındaki farka 30 Martta verecekleri cevapla noktayı koyacaktır. 
 
Elazığ’da bugün mahallelerimiz kendisiyle yarışıyor. Her mahallemiz AK Parti’nin en yüksek oy oranının çıktığı yer biz olacağız diyor. Elazığ’da hedefimiz Elazığ’a yakışanı yapmak ve Türkiye şampiyonu olmak. Biz seçim oranlarında Türkiye şampiyonu olacağız inşallah. Allahın izniyle açıkladığımız 23 adet çözüm planı Elazığ’ın dört bir tarafına heyecan getirdi. Hemşerilerimiz heyecanlandı, geleceğe daha ümitle bakmaya başladı. Geleceğe büyümüş, gelişmiş, bütünleşmiş, zenginleşmiş ve bölgesinin cazibe merkezi, marka kent olan Elazığ gözüyle bakmaya başladılar. 

KANAL ÜSTÜ İMAR SORUNU ÇÖZÜLECEK
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, kanal üstünde oturan hemşehrilerinin imar sorununu çözeceğini ifade ederek şunları kaydetti:
"Elazığ’ın birçok bölgesinde olduğu gibi kanal üstünün de imar sorunları var. Bir kısım mahalleler sanki kendi kaderine terk edilmiş, üvey evlat, taşra muamelesi görüyor. 30 Mart ötekileştirilmiş, üvey evlat muamelesi görmüş bütün semtlerin, mahallelerin öz evlat olduğu gün olacak inşallah.   Öyle bir imar ve öyle bir kentsel dönüşüm getireceğiz ki kanal üstünde oturan her kardeşim oradan en fazla oranda faydalanacak. Havası güzel, kendisi güzel, toprağı güzel, insanı güzel, imarı da güzel olacak. 
 
Yanılmaz, Kanalüstü, Yıldızbağları, Esentepe, Safran, Toki Konutları, Ulukent ve Harput mahalle sakinlerine Kuzey Çevre Yolu müjdesi de verdi. Kuzey Çevre Yolu’nun bölgenin değerine değer katacağını, belirten Yanılmaz, Kuzey Çevre Yoluyla birlikte Kuzey İmar Yolunu da yapacaklarını söyledi. 
Kuzey İmar Yoluyla bu yol arasında ana bağlantı yollarını yapacağız diyen Yanılmaz, Kuzey İmar Yoluyla merkez arasında ve Güney Çevre Yoluyla merkez arasında ana bağlantı yollarını yapma sözü verdi ve bunların hepsinin 70 kilometrelik bir otoban, 70 kilometrelik bir anayol demek olduğunu vurguladı. 
 
Vatandaşlara muhakkak oy kullanın diyen Yanılmaz şunları ifade etti:
Mutlaka oyumuzu kullanmaya gidelim, ben oyumu kullanmaya gitmesem Türkiye şampiyonluğu kaçmaz demeyelim. Bir oyla ne olabilir ki diyebilirsiniz sakın böyle düşünmeyin. O bir Oy’un çok büyük önemi, ehemmiyeti var. Hem kendimiz gidelim hem de yakınlarımızı götürelim. Bütün kardeşlerimle beraber sandıklara gideceğiz, oylarımızı kullanacağız ve sandıklardan patlatırcasına AK Parti çıkacak.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom