Sorgucu; Değişim İsteniyorsa Buradayım

Hamza Sorgucu; Değişim İsteniyorsa Görev İçin Hazırız

Sorgucu; Değişim İsteniyorsa Buradayım Siyaset
Bugün Elazığ’a gelen Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili Levent GÖK Elazığ’da seçim koordinasyon merkezinde partililer ve vatandaşlarla bir araya geldi. Gök Elazığ’da yerel seçimde Cumhuriyet Halk Partisinin çok iddalı olduğunu Elazığ’da yapılan mitingin yerel seçimde CHP'nin nasıl bir konumda olduğunun bir gerçeği olduğunu ifade etti. 
 
CHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Hamza Sorgucu ise yerel seçim çalışmaları kapsamında bugün İstasyon caddesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Sorgucu İstasyon caddesinin yıllardır aynı olduğunu artık değişim istiyorlarsa Cumhuriyet halk partisi belediye başkan adayı Hacı Hamza Sorgucu’nun meydanlarda olduğunu söyledi. Sorgucu sadece gerçekleri söylediğini ve kazanamayacağını bilen adaylar gibi yüzlerce proje hazırlamadığını sadece 30 mart akşamı yapacağı işleri söylediğini belirtti. Sorgucu bir mahallede bir cadde de değişim yapacakları zaman ilk başda orda ikamet eden insanlarla bir araya geleceklerini ve belediyecilik anlamında yapılacak tüm işler için halkın fikrinin kendileri için çok önemli olduğunu söyledi.

Başkan olması halinde tüm belediyelerin kendilerini örnek alacaklarını ve Türkiye’de Belediye Başkanlığı Teriminin yeni kavramlar kazanacağını söyledi.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom