Zülfü Bal dan Muhteşem Stand-Up

Zülfü Bal Yeniden Elazığ İçin Yoklama Aldı

Zülfü Bal dan Muhteşem Stand-Up Kültür
Elazığın ünlü Showmeni Zülfü Bal Nurettin Ardıçoğlu Kültür Merkezinde ücretsiz olarak yaptığı stand-up’la Doç. Dr. Bilal ÇOBAN’a destek verdi.
 
Elazığ’ın ünlü Showmeni Zülfü Bal Nurettin Ardıçoğlu Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak yaptığı stand-up’a yoğun ilgi vardı.
 
Nurettin Ardıçoğlu Kültür merkezinde Zülfü Bal tarafından gerçekleştirilen stand-up MHP Elazığ Belediye Başkan adayı Doç. Dr. Bilal Çoban ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Yönetmenliğini Ekrem Katı’nın yaptığı “Yeniden Elazığ için yoklama alıyoruz” adlı tek kişilik oyunu sergileyen Zülfü bal her zaman olduğu gibi salon hâkimiyetini eline alarak, oyunu izleyenlere kahkahaya boğdu. Ücretsiz olarak sahnelenen oyunda seçim sürecinde yaşanan stresten uzak bir eğlence gecesi hazırladıklarını ifade eden Bal, “Yoğun bir seçim temposu yaşanıyor. Bu stresli çalışmaları göz önünde bulundurarak, eğlenceli bir gece düzenlemeye düşündük. Stresten uzak ve sadece gülmenin hakim olduğu gecemize katılanlara ve bizi yalnız bırakmayan sanat severlere teşekkür ediyorum” dedi.
 
Yeniden Elazığ için yoklama alıyoruz” oyunun yönetmeni Ekrem Katı’da yaptığı açıklamada, “Zülfü Bal’ın yeteneğine güvendiğini ifade ederek, Zülfü Bal ile uzun yıllardır çalışıyoruz, Bal çok yetenekli bir arkadaşımız. Onunla çalıştığım projelerin çok başarılı geçtiğini söyleyebilirim, Elazığ’ın böylesine yetenekli bir sanatçısı, Zülfü bal’ı var ve ne mutlu bana ki böylesi başarılı insanlarla çalışıyorum” dedi.
 
“Yeniden Elazığ için yoklama alıyoruz” adlı oyunun sonunda salonda bulunanlardan yoklama alındı. Yoklamada 38 mahalle, komşu iller ve tanınmış isimlerin yanı sıra, ben Kürdüm bende buradayım, Ben Zazayım, Bende buradayım, Ben Aleviyim, ben solcuyum, ben sağcıyım vs. gibi söylemlerle bende buradayım denilerek yoklama alındı.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom