Çoban; Belediye Resmen Çuvallamıştır

Bilal Çoban, Yeni Mahalle'de Halka Seslendi

Çoban; Belediye Resmen Çuvallamıştır Siyaset
Seçimlere çok kısa bir zaman kala çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, Yeni Mahalle’de düzenlenen açık hava toplantısında mahalle sakinlerine seslendi.
 
Çok zor bir süreçte göreve talip olduklarını kaydeden Doç.Dr. Bilal Çoban, yola çıktıklarında ne paralarının ne pullarının olmadığını ve halen de olmadığını ancak tüm Elazığ’ın yanlarında olduğunu belirtti.
 
Elazığ halkının gelecek umudu olduklarını ve bu nedenle de Elazığ’a borcu olan herkese bir görev verdiklerini ve borçlarını ödemeye davet ettiklerini kaydeden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, “İnşallah 30 Mart’ta bunun karşılığını alacağız” dedi.
 
Elazığ’ın Belediyecilik hizmetlerinde Demokrat Parti ve AKP dönemlerinden resmen çuvalladığını belirten Doç.Dr. Bilal Çoban, “Biz, bizden önceki dönemlerin açıklarını da kapatacağız, yapılmayan hizmetleri de yapacağız” dedi.
 
İşsizlik, yolsuzluk ve hırsızlığın hat safhada olduğu ve şehrin tüm göstergeler bakımından dip yaptığı bir dönemde göreve geleceklerini ve söz konusu tüm olumsuzlukları bitireceklerini kaydeden Çoban, “5 yıl sonra Elazığ’da çalıştıracak adam bulamayacağız” diyerek, işsizliği bitireceklerine vurgu yaptı.
 
Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, daha sonra ise Elazığ Yazar Şair ve Güzel Sanatlar Derneği’ni ziyaret etti.
 
Dernek Başkanı Ömer Faruk Elçi ve yönetim kurulu üyelerinin yakın ilgisi ile karşılaşan Doç.Dr. Bilal Çoban, yaptığı açıklamada, Elazığ’ın Kültür-Sanat ve Turizm potansiyelinin yüksek olmasının, göreve geldiklerine ellerini güçlendireceğini kaydetti.
 
Elazığ Yazar Şair ve Güzel Sanatlar Derneği’nin aktif çalışmalar yaptığına dikkat çeken Çoban, “İnşallah 30 Mart’tan sonra yürüyüşünüzde sizinle beraber olmak isteriz” dedi.
 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom