Meral Abla Elazığ'ı Salladı !

TBBM Başkan Vekili Meral Akşener Elazığ'da Miting Yaptı

Meral Abla Elazığ'ı Salladı ! Siyaset
31 Martta yapılacak olan yerel seçim çalışmalarına destek vermek amacıyla Elazığ’a gelen MHP İstanbul Milletvekili ve TBMM Başkan Vekili Meral Akşener bir dizi çalışmalarda bulunmak üzere Elazığ’a geldi.
 
 
Havaalanında parti yöneticileri ve vatandaşlar tarafından karşılanan Akşener parti il binasında basın toplantısı düzenledi. 
Basın toplantısının ardından Gazi Caddesi Esnaflarını da ziyaret eden Akşener, vatandaşlara karanfil dağıttı. Esnaf ziyaretlerinin ardından eski Ahmet Aytar Spor salonunun olduğu meydan’da vatandaşlara seslendi. 
 
Meydan’da büyük bir kalabalığa hitap eden Akşener; “Görüyorum ki Bilal kardeşinizi seçeceksiniz, görüyorum ki Elazığ’lı hanım kardeşlerimiz karar vermişler, görüyorum ki 31 Martta Elazığ kazanacak.” 
 
“Bir Taraf’ta Başbakan Çocuğu Bilal, Bir Taraf’ta Vatan Çocuğu Bilal,
Bir Taraf’ta Evlerinde Trilyonlar Çıkan Bakan Çocukları, Bir Taraf’ta Elazığ’ın gakgoş Vatan Çocukları” ifadelerini kullanan Akşener inşallah 31 martta vatan çocuğu Bilal’in zaferini kutlayacağız dedi.
 
Konuşmasında Ak Parti ve Başbakan’a yüklenen Akşener; Bir bakan Bakara suresi üzerinden makara yaptı. Sayın başbakan’dan bu arkadaşını partiden uzaklaştırmasını bekledik ama maalesef bu iradeyi gösteremediler dedi.  
 
Başbakan’ı kendi ifadeleri üzerinden eleştiren Akşener, Başbakan’ın daha önceki bir açıklamasında “Eğer bir gün Tayyip Erdoğan zengin olmuşsa bilin ki hırsızlık yapmıştır” sözünü hatırlatarak bu sözü Başbakan’a bu sözü Allah söylettirdi dedi. Akşener; Şimdi görüyoruz ki Tayyip Erdoğan zengin olmuş bildik ki hırsızlık yapmıştır dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom