Başkan Adayları Sandık Başında

Elazığ Belediye Başkan Adayları Oylarını Kullandı

Başkan Adayları Sandık Başında Siyaset
Türkiye’de yerel seçim heyacanı yaşanıyor. Yerel yönetimler için aday olan Belediye Başkanları ve Muhtarların seçildiği yerel seçim’de çıkan sonuçlara göre Yerel Yönetimleri 5 yıl yönetecek yöneticiler seçiliyor.
 
Elazığ Belediye başkanlığı için büyük bir çekişmenin olduğu gözlenirken adaylar oylarını kullandılar. Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, Elazığ İlköğretim Okulu’nda 1436 nolu sandıkta oy kullandı.  Doç.Dr Bilal Çoban’ın oy kullandığı sandıkta zarftan çıkan bir oy pusulandında MHP’ye evet oyu basıldığı görüldü.
 
MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban oy zarflarını sandığa atarken; “Biz Yeniden Elazığ demiştik. Umarız bu görev bize nasip olur. Her şeyin hayırlısı. Şehrimiz için önemli bir dönüm noktası diye düşünüyorum. Allah hepimize hayırlı etsin” dedi.
 
Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz Çubukbey Anadolu Lisesi 1142 nolu sandıkta oy kullandı.
 
Yanılmaz burada yaptığı açıklamada; “Seçimlerin öncelikle Ülkemize ve memleketimize hayırlı olmasını temenni ediyorum ve tüm oy kullanan hemşerilerime teşekkür ederim” dedi.
 
Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan Elazığ Yahya Kemal Beyatlı ilköğretim okulu 1265 nolu sandıkta oy kullandı.
 
Başkan Adayı Arslan, Seçimlerin memleketimize hayırlı olmasını temmeni ediyorum diyerek oyunu kullandı.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom