Rütbe Terfi Töreni Yapıldı

Elazığ Emniyet Müdürlüğünde görev yapan ve bir üst rütbeye terfi eden emniyet mensuplarına yeni rütbeleri yapılan bir törenle takıldı.

Rütbe Terfi Töreni Yapıldı Güncel
Törende tayin olan emniyet mensuplarına da teşekkür belgeleri ve plaketleri verildi. 
 
Nurettin Ardıçoğlu Kültür Merkezinde yapılan programa Vali Muammer Erol, 8. Kolordu Komutanı Korgeneral Orhan Akbaş, Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Musa Çatal, Vali Yardımcıları Ercan Çiçek, Tarık Bahadır ve Mesut Gençtürk, Emniyet Müdürü Ayhan Buran, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile rütbe alan ve tayin olacak emniyet mensupları ve aileleri katıldı.
 
Programda bir değerlendirme yapan Emniyet Müdürü Ayhan Buran, emniyet teşkilatının her geçen gün kendini yenileyerek geliştiğini ve halkın güveni ve desteği ile çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, TÜİK verilerine göre en güvenilir kurumlardan birinin emniyet teşkilatı olduğuna dikkat çekti. Buran, rütbe alan arkadaşlarını ve ailelerini kutladığını söyledi.
 
Programda daha sonra rütbe alan emniyet mensuplarına yeni rütbeleri Vali Muammer Erol, Korgeneral Orhan Akbaş, Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Emniyet Müdürü Ayhan Buran ve diğer protokol mensupları tarafından takıldı. Törende 39 emniyet mensubuna yeni rütbeleri takıldı. 
 
Program, tayin olan emniyet mensuplarına teşekkür belgeleri ve plaketlerinin verilmesi ile sona erdi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom