Yanılmaz Mazbatasını Aldı

Elazığ'ın Yeni Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz Mazbatasını Aldı

Yanılmaz Mazbatasını Aldı Güncel
ELAZIĞ'IN YENİ BELEDİYE BAŞKANI MÜCAHİT YANILMAZ MAZBATASINI ALDI
 
30 Mart tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimlerde sandıklardan birinci olarak çıkan Mücahit Yanılmaz Elazığ’da Ak parti ikinci dönem belediyeciliğini resmen başlattı. Seçimlerin resmi sonuçlarının açıklanmasının ardından bugünkalabalık bir toplulukla Elazığ Adliyesine giden Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve Belediye Meclis Üyeliklerini kazanan Ak Partililer mazbatalarını aldılar.
 
Elazığ Milletvekillerinden Şuay Alpay ve Partililer refakatinde 1. Merkez İlçe Seçim kuruluna giden Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve seçilen Belediye Meclis Üyeleri mazbatalarını 1. Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Yıldırım Bayrak’tan aldı.
 
ELAZIĞ’DA HİZMET BELEDİYECİLİĞİ BAŞLADI
 
Mazbata töreninde bir konuşma yapan Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz da; yarın saat 11:00’de görevi devralacağını söyleyerek, bu saat itibariyle Elazığ’da hizmet Belediyeciliğinin başlamış olacağına işaret etti.
 
SONUÇLARA İTİRAZ EDİLMEDİ
 
Mazbata töreninde bir konuşma yapan Hakim Bayrak, Elazığ’da çok güzel bir seçim yapıldığını söyleyerek, gayet medeni bir şekilde demokratik bir ortamda huzurlu ve başarılı bir seçim işlemi gerçekleştirdiklerini ifade ederek sonuçlarla ilgili de hiçbir itirazın olmadığını belirtti.
 
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom