Elazığ Belediyesi Yanılmaz'a Emanet

Elazığ Belediyesinde Devir Teslim Töreni Gerçekleştirildi

Elazığ Belediyesi Yanılmaz'a Emanet Güncel
30 Mart Yerel seçimlerinde Elazığ'ın yeni belediye başkanı seçilen Mücahit Yanılmaz görevine resmen başladı. Elazığ belediye binasında düzenlenen devir teslim töreniyle görevi devralan Yanılmaz'a çok sayıda vatandaş ve eski belediye başkanı Süleyman Selmanoğlu'da eşlik etti.
 
Devir teslim töreninde konuşan eski başkan SELMANOĞLU, YANILMAZ’ın başarılı çalışmalar yapacağına inancının tam olduğunu ifade ederek, 10 yıllık görev süresi içerisinde Elazığ’a hizmet etmek için gayret sarf ettiğini söyledi. Elazığ halkından ve belediye çalışanlarından helallik isteyen Selmanoğlu, Yanılmaz'a yeni görevinde başarılar diledi. 
 
Elazığ’da büyük bir değişim yaşanacağının altını çizen başkan YANILMAZ, belediyeyi Elazığ’ın tüm değerleriyle birlikte yöneteceklerini kaydetti.
 
Konuşmalarından ardından başkan YANILMAZ, SELMANOĞLU’na çiçek takdim ettikten sonra ilk kez makam koltuğuna oturdu ve gazetecilere ilk pozunu verdi. Devir teslim töreninin ardından başkan YANILMAZ, SELMANOĞLU’nu kapıya kadar uğurladı ve yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür etti.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom