Başkan Yanılmaz Tebrikleri Kabul Ediyor

Elazığspor'dan Yanılmaz'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Başkan Yanılmaz Tebrikleri Kabul Ediyor Güncel
Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Elazığspor Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Cengiz Öztürk ve bordo beyazlı oyuncular da bugün Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.
 
Ziyarete Teknik Sorumlu Okan Buruk ve yardımcıları, bordo beyazlı oyuncular ve kulüp çalışanları da eşlik etti. Başkan Öztürk ziyarette Belediye Başkanı Yanılmaz’a teknik heyet ve oyuncuların imzalı bir formasını hediye ederek kendilerini kabulünden dolayı teşekkür ettiler.
 
Teknik heyet ve futbolcular ile bir süre sohbet eden Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz Belediye olarak yeni bir dönem ve yeni bir süreçte olduklarını ifade ederek şunları söyledi:
 
“Sizler nasıl galip gelmek istiyorsanız, bizlerde inşallah sizlere ve Elazığ’a iyi hizmet vermenin mücadelesini vereceğiz.  Bu açıdan hep birlikte olacağız ve bir güç birliği yapacağız. İradi olarak bir güç birliği yapacağız, maddi olarak bir güç birliği yapacağız ve manevi bir iş birliği yaparak Elazığspor’u en iyi yerlere taşıyacağız.”
 
Başkan Yanılmazın ardından bir açıklama yapan Elazığspor Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Cengiz Öztürk ise “Başkanımız sağolsun seçim arifesinde de bizleri ziyaret etti ve destek vereceğini belirtti. Allah kendisinden razı olsun. Bizler şimdiden Başkanımıza şükranlarımızı sunuyoruz.”
 
Uzun yıllar spor ile iç içe olan ve spor ile yakın bağı bulunan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz daha sonra futbolcular ve teknik heyet ile bir süre sohbet ederek kendilerine başarılar diledi ve günün anısına bir hatıra fotoğrafı çektirdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom