Vali Zorluoğlu'ndan yaralı askere ziyaret

Tunceli Kutu deresine düzenlenen 14 teröristin öldürüldüğü operasyonda yaralanan askeri, Vali Murat Zorluoğlu ziyaret etti.

Vali Zorluoğlu'ndan yaralı askere ziyaret Güncel

Dün, Tunceli Kutu deresinde bir sığına Jandarma Özel Harekat Timleri tarafından operasyon düzenlenmiş, 14 terörist silahları ile birlikte ölü olarak ele geçirilmiş, bir asker ise yaralanmıştı. Yaralanan Jandarma Uzman Çavuş Abdullah Ertaş, helikopterle getirildiği Elazığ’da Fırat Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştı. Sağlık durumu iyi olduğu öğrenilen yaralı askeri bugün Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu ve beraberindekiler ziyaret etti.

Vali Zorluoğlu, Fırat Üniversitesi Başhekim Prof. Dr. Sait Berilgen ve doktorlardan bilgi aldıktan sonra Uzman Çavuş Ertaş’ın ailesi ve yakınlarıyla görüşerek geçmiş olsun dileklerini ilettiği öğrenildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...