MÜSİAD’dan Yanılmaz’a Ziyaret

MÜSİAD Elazığ Şubesi Başkanı İbrahim Gök ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MÜSİAD’dan Yanılmaz’a Ziyaret Güncel
MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Av. İbrahim Gök, Yanılmaz'a yeni görevinde başarılar diledi. Gök, "25- 26 Nisan tarihlerinde düzenleyeceğimiz 85. Genel İdare Kurulu toplantısında 700 iş adamı Elazığ'da ağırlayacağız. Programın detayını başkanımızla istişare etmek ve paylaşmak arzusundayız. Bu vesile ile Allah hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin, Belediye çalışınca Elazığ kazanacak Elazığ kazandıkça bizler de kazanacağız. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum. Her attığı adımda MÜSİAD yanında olacaktır" dedi.
 
Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz da, "MÜSİAD kadim kuruluşlarımızdandır. Böyle bir kuruluşun adı bana güç veriyor. Önümüzdeki dönemde Elazığ'a yapacağımız ekonomik kalkınmanın çözüm ortağı olarak MÜSİAD olması önemli. Elazığ'daki yatırım ve üretimin artması için iş adamlarıyla yapacağımız istişareyi önemsiyoruz. MÜSİAD devamlı danışacağımız, konuşacağımız ve çözüm ortağımız olacaktır. Problemlerinin birlikte tartıştığımız bir ekip olacağız. Ben inanıyorum ki MÜSİAD'dan da güzel fikirler çıkacaktır" diye konuştu.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom