Organik Temizleme'de SmartDRY

Tekstil Temizliğin'de Elazığ'ın Lider Firması "SmartDRY"

Organik Temizleme'de SmartDRY Güncel
Ar-Ge, altyapı, teknolojisiyle sektörde rakipsiz olan SmartDRY hijyen için ilk adımın, tekstil temizlemenin her aşamasında arıtılmış su kullanmaktan geçtiğinin bilinciyle alt yapısında günlük 72 ton su arıtma kapasitesine sahip bir arıtma tesisi de barındırıyor.
 

 
Ve periyodik laboratuvar ölçümleriyle hem hizmet kalitesini pekiştiriyor, hem de temizlediği tekstil ürünlerinin ömrüne ömür katıyor.
 
Tesislerini Haber Merkezimize Açan SmartDRY AB standartlarına uygun “Organik Kuru Temizleme Hizmeti” sunan, Elazığ’ın ilk ve tek tesisi olmanın verdiği gurur ile Elazığ halkına hizmet veriyor.
 

 
Yaklaşık 750.000 TL ‘lik yatırımla bu modern tesislerde tekstil temizleme hizmeti sunan SmartDRY %100 müşteri memnuniyeti ile hareket ediyor.
 
Tesislerinde son teknoloji makineler kullanılan ve bölgede sadece SmartDRY bünyesinde bulunan microprocessor kontrollü makinelerle her ürün grubu ve firma bazında programlamalar yapılmakta ve stabil ürün kalitesi odaklı çalışılmaktadır.
 

 
SMART DRY grubunda eğitim bir gelenek haline gelmiş ve SmartDRY bünyesinde bulunan tüm personeller periyodik eğitimlere tabi tutularak güncel bilgilere sahip olmaları sağlanyor. 
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom