Mert’in Katil Zanlısı Elazığ'da

Zanlı, Elazığ Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Mert’in Katil Zanlısı Elazığ'da Güncel
Mert Aydın'ı öldüren katil zanlısı kaldığı cezaevinde bileklerini kesip intihar girişiminde bulundu, Zanlı,Elazığ Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.
 
Geçtiğimiz 6 Nisan’da Kars'ta 9 yaşındaki Mert Aydın'ı öldüren katil zanlısı Erzurum'da kaldığı cezaevinde bileklerini keserek intihar girişiminde bulundu. Zanlı, Erzurum'dan Elazığ Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.
 
24 saat güvenlik kamerası ile izlenen ve kağıt bardakla su verilen Mert'in katil zanlısı 23 yaşındaki Aykut Balk, kaldığı koğuşta bileklerini keserek intihar girişiminde bulundu. Zanlı, Erzurum'dan Elazığ Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne getirildi.
 
Hastanede 24 saat güvenlik kamerası ve güvenlik görevlilerinin bulunduğu özel odaya alınan cinayet zanlısının tedavi süreci başladı. Doktorların gerekli tetkikleri yaptıktan sonra Aykut Balk ile ilgili karar vereceği öğrenildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...