22 Kamyon 30 Traktör Çöp

Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Kırklar Mahallesinde bir evde temizlik çalışması yaptı

22 Kamyon 30 Traktör Çöp Güncel
Elazığ Merkez Kırklar Mahallesi Kılıç Sokakta yapılan temizlik çalışması sonrası 3 yıldır atılmayan ve çevreye rahatsızlık veren çöpler, Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne abğlı ekipler tarafından saatler süren çalışma sonrasında güçlükle çıkarıldı. Akli dengesi yerinde olmayan ve 80 yaşlarında yalnız başına yaşayan vatandaşın, daha öncede evinde ve evinin arka bahçesinde yüklü miktarda çöp biriktirdiği ve bu atık maddelerin Elazığ Belediyesi ekipleri tarafından toplandığı öğrenildi. Ekiplerin çalışma yaptığı sırada yaşlı adamın evden çıkmaması dikkatlerden kaçmazken temizlik personeline de herhangi bir olumsuzluk çıkarmadığı görüldü. 
 
Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler 3 yıl içerisinde biriken 22 kamyon ve 30 traktör çöpü yaklaşık olarak 5 saatte temizlerken, çalışma sonrası mahalle sakinleri de belediye yetkililerine teşekkür ettiler.
 
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ise bu tür vakaların zaman içerisinde sadece Elazığ’da değil, ülkenin her yerinde görülebildiğini ve önemli olanın çevre sakinlerine zarar verilmeden konunun çözüme kavuşturulması olduğunu kaydederek, ekiplere teşekkür etti.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom