Yanılmaz'dan 23 Nisan Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz 23 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı

Yanılmaz'dan 23 Nisan Mesajı Güncel
23 Nisan’ın sadece bir çocuk bayramı olarak hafızalarda kalmaması gerektiğini vurgulayan Başkan Mücahit Yanılmaz bunun yanında Ulusal Egemenliğe de dikkat çekti.
 
Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz mesajında şu görüşlere yer verdi:“23 Nisan sadece bir çocuk bayramı olarak algılanmamalı ve bunun bir egemenlik bayramı olduğu da hafızalarda yer almalıdır. Türk milletinin ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza verdiği önemin, inancının ve güveninin bir göstergesi olması nedeniyle bu özel günün onlara armağan edilmiş olması her ne kadar takdire şayan olsa da, ulus olarak bu egemenliğin kolay kazanılmadığını da unutmamamız gerekiyor. 
 
Bu duygu ve düşüncelerle, bu gurur gününde başta Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’ü, Birinci Meclis’te görev yapan üyeleri, milli ve kutsal değerlerimiz için canlarını seve seve feda eden tüm şehitlerimizi, aramızdan ayrılan gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, aziz milletimizin ve çocuklarımızın birlik, beraberlik, mutluluk içerisinde gelecek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarına erişmelerini temenni ediyorum.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom