Yaşlı Çiftin Katil Zanlısı Yakalandı

Geçtiğimiz çarşamba günü evlerinde bıçaklanarak öldürülen yaşlı çiftin katil zanlısı yakalandı.

Yaşlı Çiftin Katil Zanlısı Yakalandı Güncel

Geçtiğimiz çarşamba günü akşam saatlerinde evlerinde bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunan Hikmet Özpolat ( 84 ) Nadire Özpolat (80 ) çiftinin katil zanlısı İstanbul’da yakalanarak Elazığ’a getirildi.
23 Nisan 2014 tarihinde evlerinde öldürülen yaşlı çiftin katil zanlısı olduğu belirtilen Asım Bahadır Yüksel Elazığ Emniyeti Cinayet büro amirliği ekiplerinin titiz çalışmaları sonucu cinayetten 48 saat sonra İstanbul’da yakalandı.
Edinilen bilgilere göre yaşlı çifte ait kiralık evi tutmak için Cinayetten bir gün önce yaşlı çiftle imam nikâhlı eşim diye tanıttığı bir bayanla görüştüğü belirtilen Asım Bahadır Yüksel, kontrat imzalamak için yaşlı çiftin evine gittiği belirtildi. Yaşlı çiftin evine girdikten sonra Nadire Özpolat çay yapmak için ocağa demliği koyduğu sırada bıçakla yaşlı kadını ve eşini bıçakladığı ve bir kablo ile Nadire Özpolat’ı boğduğu ve yaşlı kadının boynunda bulunan beşi bir yerdeyi alarak evden ayrıldığı ifade edildi.
Zanlının olaydan sonra Malatya’ya ve oradan da İstanbul’a gittiği belirtildi. Cinayet dedektifleri hırsızlıktan ve yaralamadan sabıkası olan şahısın parmak izinden yola çıkarak kimlik tespitini yaptıktan sonra İstanbul’a gittiğini belirledi. İstanbul emniyetine Asım Bahadır Yüksel ‘in fotoğraflarının gönderilmesinin ardından Beyoğlu İstiklal caddesinde cinayetten 48 saat sonra zanlı yakalanarak Elazığ’a getirildi. Adliyeye ye sevk edilen cinayet zanlısı tutuklanarak ceza evine gönderildi.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom