Açık’tan Yanılmaz’a ziyaret

Açılım İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Açık ile eşi ELİKAD Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'ı makamında ziyaret ederek, görevinin hayırlı olmasını diledi

Açık’tan Yanılmaz’a ziyaret Güncel

Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın Elazığ’a hayırlı ve güzel hizmetler gerçekleştireceğini ifade eden Elazığ İş Kadınları Dernek Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık şunları söyledi:

“Genç, dinamik ve bilgi birikimi olan bir Belediye Başkanımızın olduğunu biliyoruz. Kendisinin şehre birçok güzellik katacağına inanıyoruz. Elazığ’ın bundan sonraki süreçte önünü açacak ve diğer illerle yarışacak bir belediye başkanına ihtiyacı vardı. Mücahit Yanılmaz’ın bu görevi layıkıyla yerine getireceğini biliyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ise ziyaretten dolayı mutlu olduğunu ifade ederek İşadamı Sezai Açık ile ELİKAD Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık’a teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...