Başkan Yanılmaz Malatya'da

Anadolu Kitap Fuarının Başkan Mücahit Yanılmaz'ın da katılımlarıyla yapıldı

Başkan Yanılmaz Malatya'da Güncel

Malatya’da 29 Nisan – 04 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Anadolu Kitap Fuarının açılışı Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın da katılımlarıyla yapılırken, açılışta bir konuşma yapan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır “katılım gösterdikleri için Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz beye teşekkür ediyorum” dedi.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Çakır açılışta yaptığı konuşmada her yıl çok sayıda yazar ve okuyucuyu bu fuarda buluşturduklarını ve yoğun bir ilgi gördüklerini ifade ederek destek verenlere teşekkür etti.

Konuşmaların ardından 29 Nisan – 04 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen Anadolu Kitap Fuarının açılışı Malatya Valisi Vasip Şahin, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile Ak Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin tarafından yapıldı.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Vali Şahin, Başkanlar Çakır ve Yanılmaz ile Milletvekili Şahin stantları gezerek bilgi aldılar.

Fuarın onur konuğu olan Yazar Gülten Dayıoğlu, son çıkarmış olduğu “Kayıplara Karışmak” isimli kitabı Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a imzaladı. Yine fuarda Vahap Sağ’ın çıkarmış olduğu “ Kul Vahap Sağ” isimli kitapta yer alan Harput ile ilgili bir şiirde yazarı tarafından Başkan Mücahit Yanılmaz için okundu.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’da Şair-Yazar Vahap Sağ’a bu jesti için teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom