Vali Koçak; Çimento Fabrikası Kaldırılacak

Elazığ Valisi Koçak, Elazığ Çimento Fabrikasını Kaldıracaklarını Söyledi

Vali Koçak; Çimento Fabrikası Kaldırılacak Güncel
Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak, Elazığ Çimento Fabrikasını hiç kimsenin kaybetmeyeceği, şehrin ve herkesin kazanacağı bir çözüm ile kaldıracaklarını söyledi.
 
Elazığ’da ‘Beton yol uygulamaları’ semineri düzenlendi. İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği tarafından organize edilen seminer yapıldı.
 
Seminere Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak, ilçe kaymakamları, il özel idare ve il genel meclisi üyeleri, Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Çimentaş Group Endüstriyel İlişkiler ve İhracat Başkanı Ali Özinönü katıldı.
 
Seminerin açılış konuşmasını yapan Çimentaş Group Endüstriyel İlişkiler ve İhracat Başkanı Ali Özinönü, sektör çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Daha sonra kürsüye gelen Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak, çimento fabrikasını hiç kimsenin kaybetmeyeceği, şehrin ve herkesin kazanacağı bir çözüm ile kaldıracaklarını ifade etti.
 
Vali Koçak’ın ardından Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği Danışmanı Ödtü İnşaat Mühendisliği Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Özgür Yaman ile Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisi Doç.Dr. Vefa Akpınar sunumunu gerçekleştirdi.
 
Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü’nden İnşaat Mühendisi Tamer Demir, karayollarında üst yapı kaplama projelerini, Fırat Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden Doç. Dr. Mehmet Yılmaz ise karayollarında üst yapı kaplama türlerini anlattı.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom