Çözümü Birlikte Bulacağız...!

Halk Buluşma toplantılarının ilki bugün yapıldı

Çözümü Birlikte Bulacağız...! Güncel
Belediye Meclis Toplantı salonunda yapılan Başkan ve Halk Buluşmasına ilgi yoğun olurken, Halk Buluşmasında küçük bir kız çocuğu da yanında getirdiği çiçeği Başkan Mücahit Yanılmaz’a takdim etti. İkili arasında yaşanan güzel diyalog ise vatandaşlarda tebessüm oluşturdu.
Bundan böyle her Çarşamba saat 08:00 ila 11:00 arasında 3 saat boyunca vatandaşlarla bir araya gelecek olan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ilk Halk Buluşması öncesi bir açıklama yaparak, sorunları birebir vatandaşların ağzından dinleyip, çözümü de yine vatandaşlarla birlikte bulacaklarını kaydetti. 
30 Mart yerel seçim sonuçlarından dolayı da “Halkımıza teveccühlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum” diyen Başkan Mücahit Yanılmaz, “Büyük bir oy farkıyla Ak Parti Elazığ’da Belediyeyi kazandı. Şimdi önümüzdeki beş yıllık süreç içinde Elazığ’a ve sizlere en iyi hizmetleri yapmanın mücadelesini vereceğiz. Elazığ’ı büyüteceğiz Elazığ’ı geliştireceğiz. Elazığ zenginleşecek ve Elazığ bölgesinin en cazip illerinden biri olacak inşallah.”dedi.
Başkan ve Halk Buluşmalarının ilkinde konuşmasında vatandaşların dinlemenin önemine de vurgu yapan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz: “Elazığ’ı büyütürken Elazığ’ı geliştirirken, bire bir sizlerle de görüşmemek olmaz tabi.” Diyerek açıklamasını şöyle noktalandırdı:
“Elbette zamanımızın büyük bir çoğunluğu Elazığ’a hizmetle geçecek, ancak sizlerde haklı olarak devamlı arıyorsunuz ve görüşmek istiyorsunuz. Bu vesile ile her hafta Çarşamba günü saat 08:00 ila 11:00 arası sizlerle bir araya geleceğiz. Problemleri fiilen sizlerden dinleyeceğiz. Dolayısıyla bizim seçimlerden önce söylediğimiz gibi, Elazığ’ı birlik de yönetim anlayışımızı ortaya koyacağız. İnşallah biz bu şehri birlik de yöneteceğiz ve bu şehri birlik de büyüteceğiz.”
Halk Buluşmasında 3 saat boyunca vatandaşlar öneri, talep ve sıkıntılarını birinci ağızdan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a anlatma şansı bulurken, Başkan Yanılmaz’ın da zaman zaman notlar aldığı görüldü.
Halk Buluşma toplantılarını haftaya Çarşamba günü de devam edecek ve Başkan Mücahit Yanılmaz ile görüşmek isteyenler randevu almaksızın taleplerini burada iletme fırsatı bulacaklar.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom