Harput'ta Kapsamlı Temizlik

Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlarda kapsamlı temizlik çalışmalarına devam ediyor

Harput'ta Kapsamlı Temizlik Güncel
Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlarda kapsamlı temizlik çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda ekipler, Harput’ta genel bir temizlik çalışması gerçekleştirdi. Temizlik Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, etrafa dağılan çöpleri toplarken yol kenarlarında bulunan otların da temizliğini yaptı. 
Elazığlılara sağlıklı ve temiz bir çevre sunulmasını hedefleyen Elazığ Belediyesi, Harput’ta çok sayıda temizlik ekibi ile geniş kapsamlı temizlik çalışması yaparak burayı temiz ve ferah bir hale getirdi. 
Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Harput Mahallesi Muhtarı Zülküf Demirpolat, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a ve tüm Belediye personele teşekkür etti. 
Temizlik çalışmalarının Harput’ta ibadethane, cami, sağlık ocağı, okul ve Kuran kurslarının çevrelerinde yapıldığını belirten Demirpolat, vatandaşlardan da duyarlı olup Harput’u temiz tutmalarını ve her şeyi belediyeden beklememelerini istedi. Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personelinin yaptığı genel temizlik çalışması bundan sonra da devam edecek.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom