Belediye'den Gece Mesaisi

Çayda Çıra Mahallesinde akşam saatlerinden başlayarak gece geç saatlere kadar asfalt çalışması gerçekleştirdi

Belediye'den Gece Mesaisi Güncel

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı asfalt ekibi, vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine, şehrin yeni yerleşim yerlerinden olan Çayda Çıra Mahallesinde akşam saatlerinden başlayarak gece geç saatlere kadar asfalt çalışması gerçekleştirdi.

Yaz mevsimine girilmesi ve sıcaklığın öğlen saatlerinde 35 dereceyi bulması nedeniyle personelin verimliliğin düşmemesi, hizmetlerin aksamaması adına ekipler çalışmalarına akşam saatlerinde de devam ediyor.

Toplu Konut İdaresi tarafından yapılan konutlar ve özel şahıslar tarafından yapılan yeni konutlar nedeniyle son dönemde hızla büyüyen ve şehrin en yeni mahallesi konumunda bulunan Çayda Çıra Mahallesinde vatandaşların ve sürücülerin sıkıntı yaşamaması adına Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, Çayda Çıra Mahallesinde asfalt serim ve asfalt bakım - onarım gerçekleştirildi.

Yapılan çalışmalar mahalle sakinleri tarafından beğeniyle karşılanırken, ekiplerin akşam başladığı asfalt serimine gece geç saatlere kadar sürmesi nedeniyle de, vatandaşlar duymuş oldukları memnuniyeti Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'a teşekkür ederek dile getirdi.

Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'da yaz mevsimiyle birlikte asfalt serimine çok hızlı bir şekilde devam edeceklerini belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom